Arcykapłan – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Arcykapłan – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Arcykapłan: Znaczenie i opis karty

Arcykapłan (Papież) oznaczony jest numerem 5. Oznacza wiarę i towarzyszącą jej podróż. Wskazuje na to, że powinniśmy skupić się na szukaniu sensu życia. Podświadomość przesyła znaki, które ukierunkują nas na odpowiednią drogę. Niejednokrotnie pokazuje zainicjowanie nowego etapu w życiu, zagłębienie się w sferę duchową. Dostrzegamy więcej, a więc zmienił się wzorzec myślowy. Zaznaliśmy oświecenia. Osoba w energii Arcykapłana ma poważanie z racji swojej mądrości. Jest mistrz, który prowadzi nas przez życie albo udziela nam pomocy, gdy to potrzebne. Karta czasem mówi o wiedzy wyciągniętej z doświadczenia życiowego.

Karta Arcykapłan w miłości

Arcykapłan wskazuje na mężczyznę, z którym uda się stworzyć związek głównie na poziomie duchowym. Co może przejawiać się np. telepatią. Wpłynie on na nasz rozwój duchowy, zbliży nas do zrozumienia sensu życia. Będzie naszym duchowym przewodnikiem.

Karta Arcykapłan: czas

Papież sygnalizuje zainteresowanie religią i przestrzeganie reguł, które narzuca wiara. Będziemy spotykali ludzi, którzy wesprą nas radą, wskażą właściwą ścieżkę. Pokażą jak żyć. Sami również przyjmiemy stanowisko nauczyciela i staniemy się czyimś mistrzem. Karta może ukazywać przyjęcie sakramentów kościelnych.

Arcykapłan: tarot finanse

Papież pokazuje zawód, w którym będzie trzeba dzielić się wiedzą. Dlatego możliwy jest awans na takie stanowisko lub też praca dorywcza w formie korepetytora, wykładowcy. Prawdopodobne są także stanowiska, które wymagają opieki nad innymi ludźmi. Organizacje charytatywne, fundacje, stowarzyszenia-to miejsca dla nas.

Tarot Arcykapłan spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała klarownie określony światopogląd. Silnie się go trzyma i żyje według wytycznych. Arcykapłan niejednokrotnie ukazuje księdza, radcę prawnego, gdyż kierują się zasadami. Równie dobrze może wskazywać na nauczyciela, ponieważ to osobą, która dzieli się uzyskaną wiedzą.

Arcykapłan: związek

Papież jest dobrą wróżbą dla związku. Opiera się na duchowym połączeniu. Normy i wierność w tym przypadku jest traktowana jak najwyższe dobro. Często przepowiada zawarcie małżeństwa. W negatywie może pokazywać zdradę, problemy natury seksualnej.

Karta dnia Arcykapłan

Karta doradza, by zastanowić się nad sensem istnienia sfery duchowej. Co chce nam powiedzieć? Dlaczego istnieje? Co zyskujemy? Jest to dzień, w którym możemy doznać duchowego olśnienia, dlatego należy wybrać się z rodziną do świątyni/pomedytować. Dobrze byłoby zagłębić się w świat duchowy przy pomocy książek, filmów.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.