Cesarzowa – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Cesarzowa – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Cesarzowa: Znaczenie i opis karty

Cesarzowa (Władczyni) oznaczona jest numerem 3. Reprezentuje rozwój, obfitość, dobrobyt, płodność, powodzenie. Karta wielokrotnie oznacza piękną, mądrą oraz zaradną kobietę, która dba o potrzeby innych. Niezwykle ciepła, pozytywna, sprawia, że inni w jej otoczeniu czują się bezpiecznie. Kochająca, dobra, cudowna matka. Dopinguje do rozwoju, realizacji planów i kreatywności. Karta reprezentuje również narodziny. Może chodzić o dziecko, ale także początek ciekawych pomysłów. Władczyni nie zatrzymuje się na zaplanowanej taktyce, ale wciela pomysł w życie. To doskonała partnerka na całe życie.

Karta Cesarzowa w miłości

Dla kobiet karta sygnalizuje powodzenie u mężczyzn. Niekiedy wskazuje na zajście w ciąże lub też poród w krótkim czasie. Jeśli cierpieliśmy na brak uczuć, to możemy spodziewać się, iż zawitają w naszym sercu na nowo. Dla mężczyzn symbolizuje znalezienie idealnej drugiej połówki bądź też kobiety przybliżonej do ideału. Płeć piękna w energii Cesarzowej będzie piękna, czuła, oddana, zaradna i posiadająca życiową mądrość. Czasami może wskazywać na osobę starszą od mężczyzny bądź osobę zbyt dojrzałą jak na swój wiek.

Cesarzowa: związek

Władczyni zapowiada odrodzenie uczuć, dlatego możemy poczuć się zakochani na nowo. Poczujemy się tak, jakbyśmy ponownie przeżywali pierwszą randkę z partnerem. W relacji zagości porządek, ciepło, udane życie seksualne, oddanie, zrozumienie, ponownie zaczniemy się dogadywać.

Karta dnia Cesarzowa

Karta doradza, by spostrzegać i umieć wykorzystać to, co dostajemy od Wszechświata. Podjęte działania zakończą się sukcesem. Jest to czas kreatywności. Możemy być zaskoczeni nadmiarem pomysłów. Dopinguje, by nie zatrzymywać się w swoich działaniach. Wręcz odwrotnie – to pozytywny okres na to, by zrobić jak najwięcej!

Karta Cesarzowa: czas

Jest to okres realizowania planów, wprowadzania ich w życie. Możemy np. podjąć naukę, rozpocząć działalność, zmienić branżę, wyjechać gdzieś, znaleźć hobby. Cesarzowa to także pomysłowość, z tego powodu możemy zostać pisarzami, muzykami, artystami.

Cesarzowa: tarot finanse

Karta wskazuje na to, iż powinniśmy pracować na stanowisku kierowniczym. Umiemy zarządzać ludźmi. Władczyni symbolizuje awans, podwyżkę oraz wszelakie sukcesy na polu zawodowym. Nie powinniśmy narzekać na brak środków do życia. Będzie starczać na wszystko.

Tarot Cesarzowa spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie miała niespotykaną urodę. Karta symbolizuje kobietę zaradną. Ludzie liczą się z jej zdaniem. Potrafi wprawić ich w zachwyt. Czasami pokazuje osobę, na której skoncentrowana jest uwaga. Dlatego może symbolizować kobietę w ciąży lub też na stanowisku kierowniczym.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *