Moc – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Moc – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Moc: Znaczenie i opis karty

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą jedenaście. Uosabia współpracę pomiędzy ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, że jeżeli harmonia pomiędzy nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować i dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by poskromić nasze pragnienia. Naturalnie w celu zachowania równowagi. Moc chce, abyśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie mamy. Pomogą one zwalczyć wszystkie trudności. Niezależnie od ich powagi. Nic nie jest w stanie sprawić, abyśmy padli na kolana.

Karta Moc: czas

Nadciąga czas, który wymaga od nas nałożenia na siebie szczególnej dyscypliny, uporu i woli walki. Przeszkody ostatecznie uda nam się przezwyciężyć jednak nie będzie to proste. Moc czasami mówi o tym, że umiemy mimowolnie zdradzić czyjś sekret, nie potrafimy trzymać języka za zębami.

Moc: związek

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, iż to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość należy odnaleźć głównie w sobie. Dopiero później obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla związku karta zapowiada okres miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w przesadny sposób.

Karta Moc w miłości

W pozytywnym znaczeniu karta zapowiada, że uda nam się nareszcie uznać swoje ciało za coś wyjątkowego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy we własne ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to czas, kiedy nabieramy skłonności do egzaltacji. Dlatego najlepiej od razu na wstępie powiedzieć, iż jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Karta dnia Moc

Postarajmy się zbudować harmonię. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim naokoło, czym tak naprawdę się fascynujemy. Lepiej zatrzymać tę tajemnicę dla siebie a talenty i zaangażowanie wykorzystywać w precyzyjnym, skrytym przed światem celu. Karta prosi jednakże, żeby nie bać się działania. Aczkolwiek należy zachować rozwagę.

Moc: tarot finanse

Siła może symbolizować troszczenie się o ludzi albo zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i całkowicie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery finansowej zwiastuje to poprawienie się sytuacji finansowej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Tarot Moc spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie kobietą, która umie perfekcyjnie kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i usilnie się go trzymać. Charakteryzuje ją determinacja. Dlatego sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.