Śmierć – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Śmierć – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Śmierć: Znaczenie i opis karty

Śmierć oznaczona jest cyfrą trzynaście. Często odpowiada za uzyskanie świadomości będącej rezultatem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się ponownie i osiągamy nowe postrzeganie świata. Jest to okres pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odbyły już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć zabiera jedynie to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Dlatego traktujmy sprzyjające okoliczności jako okazję na polepszenie życia. Karta pokazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś etap w życiu.

Karta Śmierć: czas

Śmierć niejednokrotnie wskazuje na uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, a więc będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to czas, w którym przekalkulujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła lub w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą spodziewać się zerwania więzi.

Śmierć: tarot finanse

Śmierć reprezentuje zakończenie jakiegoś etapu, a więc można oczekiwać wypowiedzenia z pracy lub też przejścia na emeryturę. Jeżeli posiadamy własną działalność, to przepowiada, że czas jej świetności dobiega końca i prawdopodobnie będzie trzeba zamknąć interes lub zyski zaczną być niewystarczające. Czasami wręcz karta oznacza spore straty finansowe, które odbiją się na komforcie życia.

Tarot Śmierć spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charaktreryzowała się olbrzymią odpornością psychiczną. Karta wielokrotnie wskazuje na osobę starszą. Wiele trudnych chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może posiadać umiejętności jasnowidzenia.

Karta dnia Śmierć

Karta prosi, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, że niezbędne jest porzucenie, aby nowe mogło się zacząć. Siła Wyższa przygląda się nam. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wprost odwrotnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Śmierć: związek

Śmierć seksu oraz uczuć. Nierzadko ukazuje, iż druga osoba blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasami wprost cofa nas. Możemy odczuwać, iż dusimy się w tej relacji. Być razem, a jednak osobno. Pragniemy zakończyć ten związek i tak zapewne się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, gdy Śmierć zwiastuje pracę nad związkiem!

Karta Śmierć w miłości

Śmierć nierzadko namawia, aby zakończyć jakiś etap w życiu. Stara miłość już nie powróci, czyli nie warto w kółko tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta niejednokrotnie zwiastuje wycofanie się. Dlatego możemy oczekiwać przerwy w kontakcie lub zerwaniu go. Pamiętajmy, że nie przymusimy nikogo do miłości. Warto wykazać się cierpliwością, a najlepiej poczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.