Sąd ostateczny – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Sąd ostateczny – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Sąd ostateczny: Znaczenie i opis karty

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest numerem dwadzieścia. Jest to wyższy poziom świadomości. Powinno się pomyśleć nad własnym postępowaniem. Co spowodują nasze działania? Jaki będzie ich skutek? Złe postępowanie powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą zraniliśmy. Możemy zapytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego sobie życzy? Karta prosi o jeszcze jeden powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawa popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zakończyć ten etap i zacząć wszystko od nowa. Tak, aby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Sąd ostateczny: związek

Nieoczekiwane zmiany. Związek, który wygasał, może rozpalić się na nowo. Karta może oznaczać małżeństwo, narodziny dziecka. Jednakże zmiany nie muszą być pozytywne. Mogą działać odwrotnie. Sąd Ostateczny może więc oznaczać rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Trzeba przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Karta Sąd ostateczny: czas

Nadejdą ważne zmiany w życiu. W zasadzie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo bądź rozwód. Praca bądź bezrobocie. Poznanie kogoś wartościowego bądź wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat fałszywego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Sąd ostateczny: tarot finanse

W sferze zawodowej przyjdą rozliczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, czyli skończyć pewien okres. Równie dobrze możemy zyskać nowe szanse. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na odpowiednim stanowisku. Dlatego przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest możliwa.

Tarot Sąd ostateczny spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce podzieli się z nami szczęśliwą wiadomością – znalazła już powołanie. Czuje, iż jest we właściwym miejscu. Wyznaje wartości, którym jest niesamowicie lojalna. Niełatwo zmienić taką osobę. Sąd Ostateczny opowiada o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Karta dnia Sąd ostateczny

W dniu dzisiejszym może nadarzyć się okazja do tego, by rozwiązać kłopot. Z tego powodu należy obserwować otoczenie, analizować i weryfikować, czy przyszedł ten czas? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, byśmy mogli z niego czerpać i zakończyć niełatwe sprawy? Trzeba poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat pragnie nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i posłusznie kroczmy za nim. Nadchodzi coś pomyślnego!

Karta Sąd ostateczny w miłości

Trzeba poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niech wskaże nam odpowiednią ścieżkę. Karta wielokrotnie reprezentuje całkowitą świadomość. Z tego powodu łatwo będzie dojrzeć zamiary spotkanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, gdy poznamy jego rzeczywiste oblicze. Uczciwe, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym wypadku maska odsłoni wstrętną osobowość.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.