Pustelnik – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Pustelnik – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Pustelnik: Znaczenie i opis karty

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem 9. Uosabia przebywanie w samotności, odsunięcie się na bok w celu głębokich analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, poszukuje sensu życia, pragnie zrozumieć własną psychikę. Osiągnie to jedynie odizolowanym, kompletnie skoncentrowanym umysłem. Pustelnik oznacza medytację, poukładane w głowie myśli. Zdobywa się to dzięki wnikliwej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek chce zdobyć wiedzę niedostępną dla przeciętnej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Dlatego Pustelnik niejednokrotnie uosabia objawienie, oświecenie. Karta uprasza ludzi zabieganych, aby zwolnić i spokojnie zastanowić się nad sytuacją. Dzięki temu sprawy ukażą nam się z kompletnie innej perspektywy.

Tarot Pustelnik spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest skoncentrowana na rozwoju duchowym. Dlatego może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego dokładne rozumienie rzeczywistości czyni ją doskonałym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, dostrzeżemy, iż posiada życiową mądrość i doświadczenie.

Pustelnik: związek

Dla związku sugeruje ochłodzenie. Spędzanie czasu oddzielnie, odmienne zainteresowania. Może pojawić się konflikt i rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Pustelnik wskazuje na czas przemyśleń dotyczących związku i delikatne kroki stawiane w relacji.

Pustelnik: tarot finanse

Jest to okres rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, uzyskaniem certyfikatu. Karta może oznaczać pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Karta dnia Pustelnik

Eremita wskazuje na dzień, w którym trzeba podjąć się analizie. Głównie wtedy, gdy konieczne jest dokonanie wyboru. Dobrze odsunąć się w cień oraz odkrywać swoje wnętrze. Dzięki temu poczujemy równowagę w życiu. Dusza jest ważnym, ale niedocenianym elementem, o którym niejednokrotnie zapominamy.

Karta Pustelnik: czas

Chcemy skorzystać z pomocy człowieka, który umie prowadzić innych. Z tego powodu prawdopodobne jest rozmawianie z osobami starszymi, którzy podzielą się cennymi poradami. Jest to okres analizowania własnego życia. Sprawdzić zalety i wady naszej egzystencji. Dzięki czemu zdecydujemy się na usunięcie negatywnych nawyków, warunków.

Karta Pustelnik w miłości

Pustelnik często sugeruje, iż panicznie boimy się wejścia w relację. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i zaczniemy wspólne życie, to obawiamy się natychmiastowego porzucenia. Wynika to ze złych doświadczeń miłosnych. Czasem wskazuje na to, iż nie mamy obycia w związku i nie potrafimy odpowiednio go poprowadzić.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.