Sprawiedliwość – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Sprawiedliwość – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Sprawiedliwość: Znaczenie i opis karty

Sprawiedliwość oznaczona jest numerem 8. Symbolizuję stabilizację. Mówi o tym, iż każdy człowiek ma system zasad moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie odpowiedniej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze postępowanie. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy dostać ciekawy bonus (przychylność) bądź też dotkliwą karę. Karta nawołuje do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest dawanie ulgi osobie, która jest wieloletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Często prosi o to, aby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Karta dnia Sprawiedliwość

W ocenie sytuacji niepomocne są uczucia, przywiązanie, poczucie winy albo postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Powinno się odrzucić emocje, aby obiektywnie popatrzeć na sytuację. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, konieczne jest ujrzenie prawdy. Powinno się również pomyśleć nad tym, w jaki sposób osiągnąć harmonię.

Tarot Sprawiedliwość spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie nieomylna w kwestii sprawiedliwości. Z tego powodu może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest właściwa ocena sytuacji oraz postawienie zarzutu. Zimnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym uczuć bezbłędnie dojrzy prawdę.

Karta Sprawiedliwość: czas

Przyszedł czas, w którym zawita porządek. Posprzątamy nużący nieporządek, by w końcu o nim zapomnieć i zaprosić na jego miejsce zdrową harmonię. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca nierozwiązanych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Sprawiedliwość: tarot finanse

W pozytywnym aspekcie wskazuje na zakończenie pewnych spraw. Z tego powodu może zwiastować oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym znaczeniu przepowiada, że czeka nas nawał obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. odebranie premii, degradacja.

Karta Sprawiedliwość w miłości

Karta czasami pokazuje ślub cywilny. Na próżno szukać w tej karcie porywów miłości, gdyż najczęściej odpowiada za surową, zimną, lecz szczerą opinię/kalkulację. Dlatego właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednak jest kilka zalet tej sytuacji. Przykra, lecz szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są miłe, ale w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania oraz ból.

Sprawiedliwość: związek

Sprawiedliwość opowiada o tym, iż osiągnięcie szczęścia i zadowolenie jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy partnerzy w takim samym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera lub innymi podłymi czynami. Wszechświat ma już przygotowany plan służący ukarania go. Skrucha czy też rosnąca pokora nic nie zdziałają. Nadszedł czas, żeby rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta prosi o prawdomówność, wyrozumiałość w związku. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków warto przeanalizować za i przeciw.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.