Koło fortuny – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Koło fortuny – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Koło fortuny: Znaczenie i opis karty

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Reprezentuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasem doświadczamy momentów obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozdzierający serce ból, rozpacz, depresja, żal, złość. Sugeruje, iż człowiek nie ma kontroli nad swoim życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wcielone w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać oraz smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia wskazuje na dobijające uczucie bezsilności, w stosunku do własnego losu. Karta jednakże daje nadzieję na to, iż ogromna, niszcząca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca cudownej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta Koło fortuny: czas

Koło Fortuny wskazuje na zdarzenia, nad którymi nie panujemy. Nie posiadamy nad nimi żadnej kontroli. Nierzadko ukazuje, iż niezbędna jest zmiana ścieżki, którą podążamy. Możemy być bardzo zaskoczeni biegiem zdarzeń. W dobrym znaczeniu reprezentuje nadarzające się okazje.

Koło fortuny: związek

Karta symbolizuje zmiany niosące za sobą szczęście. Czasem mówi o tym, że przeznaczenie złączyło dwójkę ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, z tego powodu możemy widzieć partnera w innym świetle. Koło Szczęścia nierzadko szykuje test dla nas albo naszej drugiej połówki. Dlatego jest wskazane, aby wzmocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Karta dnia Koło fortuny

Koło Fortuny prosi, aby zachować pozytywne podejście do życia. W odwrotnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać złą energię (wydarzenia, los). Skończył się pewien okres, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze zależne jest od naszego nastawienia.

Koło fortuny: tarot finanse

Karta sygnalizuje zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Dlatego możemy spodziewać się innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania lepszej umowy o pracę, korzyści w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Tarot Koło fortuny spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie potrafić docenić wszystko, co ją spotyka. Potrafi wyciągnąć wnioski z pozornie nic nie znaczących sytuacji. Nawet jeśli są negatywne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy oraz właściwej interpretacji niejednokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak nierzadko nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Karta Koło fortuny w miłości

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat przygotowuje dla nas coś ważnego. Dzięki temu zyskamy cenną wiedzę na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Naturalnie może dziać to się na przekór naszej woli bądź pragnieniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeśli nie poddamy się zmianom, to los sam je wyegzekwuje. Uosabia koniec oraz początek. W miłości może więc oznaczać koniec związku/wejście w związek.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.