Świat – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Świat – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Świat: Znaczenie i opis karty

Świat (Wszechświat) oznaczony jest cyfrą dwadzieścia jeden. Uosabia początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieograniczone. Jest wiele sekretów do odkrycia. Pokazuje to, iż pewien okres się zakończył, jednak podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie można wskazać początku ani końca. Karta chce oswobodzić nas od czegoś, co nas zatrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasami możemy pałać niechęcią do tej karty, bo wymusza pożegnanie z czymś ważnym. Na pewno byliśmy bardzo przywiązani. Jako rezultat dotkliwej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek oraz pretensje. Jednak z czasem zrozumiemy, iż było to konieczne, żeby zyskać nowe perspektywy i otworzyć się na nie.

Świat: związek

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi oraz spełnieni. Konflikty dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, ponieważ skończył się okres negatywnych zdarzeń.

Karta dnia Świat

Karta sugeruje, by zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, ciągłe wspomnienia wywołają nostalgię i sprawią, że nie będziemy chcieli skończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednakże nie zapominajmy, iż koniec to początek czegoś nowego.

Karta Świat: czas

Karta może zwiastować sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z obcokrajowcami. Pokazuje, że osiągnęliśmy zaplanowany sukces. Wszechświat przypomina nam, iż jest to czas, kiedy będzie nam się wiodło na wielu płaszczyznach.

Karta Świat w miłości

Karta często opowiada o nowej, szczęśliwej miłości. Jeżeli aktualnie jesteśmy w związku, to może oznaczać zakończenie go. Szczególnie, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sygnalizować poznanie interesującej osoby innej narodowości!

Tarot Świat spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, żeby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z mówieniem wprost, a rozmowa z nią jest niezwykle interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Dojrzymy, że jest ciekawa świata, z tego powodu zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

Świat: tarot finanse

Świat może opowiadać o tym, że uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która oferuje tak dobre warunki, że będziemy chcieli zostać tam na stałe. Tak samo może to zwiastować, że uda nam się nareszcie znaleźć powołanie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *