Mag – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Mag – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Mag: Znaczenie i opis karty

Mag (Magik) oznaczony jest numerem jeden. Przedstawia człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co niewiadome, mistyczne. Niejednokrotnie przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bez przerwy poszerza wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora oraz wyciąga wnioski. Potem przekazuje ją innym. Magik wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta próbuje nam przekazać, iż mamy wszechstronne zdolności. Jeżeli poszukujemy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko poszukiwać – tylko my możemy to zrobić. Nasze perspektywy są niezmierzone. Wykorzystujmy właściwie naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najodważniejsze cele.

Mag: tarot finanse

Pozytywny okres w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie trzeba wykazać się nadzwyczajnymi zdolnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny wynik), ujawnienie umiejętności w nowej pracy, zadowolenie szefa. Osiągniemy to, czego pragnęliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Karta Mag w miłości

Pytając o intencje drugiej osoby, powinno się przyglądnąć się sąsiadującym kartom. W negatywnym aspekcie magik może starać się nas oczarować, dokonując najgorszych posunięć – manipulowania oraz kłamania. W pozytywnym aspekcie może pokazywać, że posiadamy konieczne narzędzia do zbudowania solidnego związku oraz zapobiegania problemom, zanim przybiorą na sile.

Karta Mag: czas

Magik mówi o tym, że jest to czas, w którym wiele będzie się działo. Ciężko będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy ciągle czymś się zajmować. Czeka nas szukanie własnego miejsca na ziemi. Pomysły zakończą się realizacją i sukcesem. Jest to okres, kiedy możemy odkryć, czym tak naprawdę powinniśmy zajmować się w życiu.

Karta dnia Mag

To dobry dzień na działanie. Rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, manifestacje talentów. Pokażmy światu ogrom talentów. Jeśli podejmiemy wyzwanie, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – powinno się połączyć umiejętności z determinacją.

Mag: związek

Karta pokazuje pomysłowość, także nie powinniśmy narzekać na rutynę w związku. Problemy związane z relacją powinny zostać rozwiązane. Związek wypełni się bliskością. Magik uprasza, by mówić w sposób bezpośredni, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze zamierzenia powinny zostać osiągnięte.

Tarot Mag spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się kreatywnością i pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – trudno się dziwić, ponieważ została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, więc może pracować jako lekarz. Tajemniczość idealnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *