Księżyc – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Księżyc – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Księżyc: Znaczenie i opis karty

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Symbolizuje działanie psychiki. Ukazuje przemiany i uzyskanie dojrzałości. Wielokrotnie zapowiada, iż zaczniemy w inny sposób rozumieć świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas zmiana wewnętrzna. Karta pragnie przekazać, by nie kierować się tylko rozumem. Trzeba wprowadzić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc ujawnia tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwy kształt. Dlatego może zapowiadać odrzucenie złudzeń. Jego światło potrafi uwydatnić urok. Czasami znaczenie karty jest zgoła przeciwne- życie pełne nierealnych wytworów.

Karta Księżyc: czas

Zdarzenia, które niebawem nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się wydarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do przemyśleń, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Księżyc: tarot finanse

Księżyc doradza, aby przyłożyć się do obowiązków. Niejednokrotnie symbolizuje stratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać aniżeli leczyć z tego powodu powinno się poświęcić czas, by obowiązki wykonywać dokładniej aniżeli dotychczas. Sprawdźmy kilkakrotnie, bo znajdujemy się na celowniku szefa.

Karta dnia Księżyc

Cel będzie wymagał od nas totalnej koncentracji. Nie warto przechodzić chociażby na chwilę do świata wyobraźni. Należy aczkolwiek zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły rady i rozszyfrowanie naszego problemu. Dzisiaj jest pomyślny dzień na to, żeby zdobyć doświadczenie. Pomimo wszystko trzeba działać rozważnie.

Księżyc: związek

W pozytywnym znaczeniu przepowiada ciąże, W negatywnym z kolei brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na trudny przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się niejasna, a więc ciężko będzie utrzymać pozytywne wibracje. Niełatwo będzie się dogadać. Jest to czas kłamstw wobec drugiej połówki.

Karta Księżyc w miłości

Księżyc wielokrotnie oznacza fantazjowanie o romantycznej miłości. Są to marzenia tak oderwane od rzeczywistości, iż trudno w nich szukać zdrowego widzenia relacji. Pokazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być marzenia seksualne, miłosne gesty i uniesienia. Czasami wskazuje na spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zauroczenie przeżywane wewnętrznie.

Tarot Księżyc spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa silne emocje. Jej sny mogą być oryginalne, bo jej wyobraźnia nie ma końca. Dlatego byłaby świetnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co ciekawe lubi działać na kilku płaszczyznach także niełatwo określić jej zawód i konkretne hobby.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.