Słońce – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Słońce – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Słońce: Znaczenie i opis karty

Słońce oznaczone jest liczbą dziewiętnaście. Zapowiada nadejście lepszych czasów, szczęśliwe chwile. Zapowiada zyskanie świadomości oraz rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię niezbędną do działania albo zachowania właściwego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił chce zmieniać swoje życie na lepsze. Jest przygotowany na to psychicznie. Słońce zwiastuje sukces na wielu płaszczyznach. Z tego powodu jest to dobry czas na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta przepełniona pozytywnością. Nie powinniśmy szukać w niej negatywnego przesłania. Po prostu go nie ma.

Słońce: tarot finanse

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Być może ukończony kurs przyczyni się do podwyżki bądź też awansu? Jest to okres tylko pomyślnych wydarzeń. Słońce zapowiada powodzenie, z tego powodu powinno się rozpocząć własną działalność, zmienić pracę. Powinniśmy jedynie zyskać. W sferze materialnej możemy oczekiwać poprawy.

Słońce: związek

Pojawi się stabilizacja, tolerancja i zażegnanie starych nieporozumień. Partnerzy będą bezpośrednio okazywali sobie uczucia, z tego powodu oboje poczują się bezpiecznie. Jest to czas wypełniony miłością, która jest tak samo silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Karta Słońce w miłości

Spełniona miłość to przesłanie Słońca. Zarówno dla singli, jak i zakochanych. Może oznaczać odnalezienie miłości na całe życie. Prawdziwe uczucie widoczne jest po obu stronach. Będzie to czas przepełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak idealne, iż będziemy powracać do nich przez całe życie.

Karta dnia Słońce

To odpowiedni dzień na pogodzenie się. Natrafimy na niewielkie sukcesy i sympatyczne niespodzianki. Zapomnijmy o zobowiązaniach. Życie to nie wyłącznie wydatki, sprzątanie oraz praca. Jego elementem jest również pasja, hobby oraz piękno świata. Los uprasza, żeby być mu wdzięcznym za przychylność. Trzeba odszukać dawno zapomniane dziecięce serce i popatrzeć na świat niewinnymi oczami. Odszukajmy zadowolenie i przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Tarot Słońce spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie tryskała energią oraz optymizmem. Czuje satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre zamiary. Nie sądzą, iż może ich oszukać. Ponadto, szybko się do niej przekonują. Zawód, który ukazuje Słońce to artysta.

Karta Słońce: czas

Zdarzenia będą niosły optymistyczne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach albo spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To okres najlepszych idei, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może oznaczać też przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.