Rydwan – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Rydwan – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Rydwan: Znaczenie i opis karty

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest cyfrą 7. Pokazuje jakie wymogi muszą zostać spełnione, żeby zdobyć określony cel. Wola walki, trud oraz wiedza w jaki sposób działać i którą drogą iść jest kluczem do sukcesu. Jest skłonny do postawienia kroku naprzód, by zacząć życiową podróż. Karta uprasza, aby uwierzyć w siebie oraz dostrzec, że jesteśmy silniejsi, niż nam się zdaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, aby dokonać analizy i czarno na białym zauważyć mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny uosabia rozwój w pozytywnym znaczeniu. W negatywnym znaczeniu reprezentuje niepomyślność, apatię, brak wiary w siebie, niebycie świadomym swoich zalet.

Karta dnia Rydwan

Wóz triumfalny sugeruje, żeby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Zalecane są też dokładnie przemyślane decyzje. Dla podróżników stanowi przesłanie, żeby zachowywać się rozważnie i obserwować otoczenie, aby ochronić się przed niebezpieczeństwami. To okres, w którym odważnie powinniśmy zacząć nowy okres w życiu.

Tarot Rydwan spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie miała niepohamowaną wolę i pragnienie, by dążyć do określonego celu. Nie interesują ją pozostałe sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, by osiągnąć sukces. Jej postępowanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie znać po niej wyczerpania.

Rydwan: związek

Karta często mówi o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może pojawić się rywal, z którym będzie trzeba rywalizować o partnera. Karta czasem niesie przeciwne przesłanie. Faktycznie może oznaczać zakończenie związku.

Karta Rydwan w miłości

Wóz triumfalny czasem wskazuje na to, aby pozwolić przeszłości odejść. Możemy nastawić się na podryw, bo karta ta oznacza podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wahania. Jest to czas, by otworzyć się na nową relację.

Rydwan: tarot finanse

W sferze zawodowej Rydwan zaleca zmierzanie w jednym kierunku. Nie powinno się się dekoncentrować oraz wytrwale dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam satysfakcję. Wystarczająca kwota na koncie powinna wskazywać na samodzielne zarządzanie pieniędzmi.

Karta Rydwan: czas

Karta pokazuje dynamikę. Trudno będzie ustać w miejscu i co chwilę będą nadciągać zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w osłupienie. Niejednokrotnie Rydwan oznacza podróże i to na nich powinniśmy się skupić. Przygotujmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny skutek.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.