Umiarkowanie – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Umiarkowanie – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Umiarkowanie: Znaczenie i opis karty

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest cyfrą 14. Symbolizuje zachowanie równowagi pomiędzy wszystkimi sferami życia. Tej umiejętności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane jednakowo. W przeciwnym przypadku wszystko zacznie się sypać, nic nie będzie działać odpowiednio. Nie może być tak, iż przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta uprasza, aby zastanowić się, w którym miejscu potrzebny jest umiar. Czego w naszym życiu jest zbyt wiele? Pokazuje jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają kompletnej akceptacji – odszukanie umiaru pomiędzy naszymi odczuciami względem osoby a prawdą, którą ukazuje nam logika.

Karta dnia Umiarkowanie

Karta uprasza, by zdobywać życiowe doświadczenie. Jeśli coś nam się nie uda, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy bierni. Wyciągajmy lekcję i nie obawiajmy się pomyłek! Jedynie one mogą zbliżyć nas do celu i doprowadzić do doskonałości!

Umiarkowanie: tarot finanse

Równowaga pokazuje, że jesteśmy dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi. Jeśli jest taka potrzeba, to umiemy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkową gotówkę. Jest to okres, gdy wszystko będzie jak dawniej. Jeśli chodzi o zmiany, to będą one przychodzić wolno. Na pewno zdążymy się do nich przygotować wewnętrznie.

Karta Umiarkowanie w miłości

Umiarkowanie ukazuje osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest prosto domyślić się, o czym właściwie myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim coś powie, musi porządnie to przemyśleć. Nie jest fałszywa. Zła informacja jest taka, że karta niejednokrotnie reprezentuje obojętność. Ciężko będzie zacząć rozmowę bądź też flirt.

Umiarkowanie: związek

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Równowaga często pokazuje pomoc, zrozumienie i umiejętność słuchania. Jeśli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani za dużo, ani zbyt mało. Jest to czas pełen spokoju dla relacji.

Tarot Umiarkowanie spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo tolerancyjna, oddana. Nie narzuca swojego zdania i stara się znaleźć rozwiązanie najkorzystniejsze dla wszystkich stron. Istotny jest dla niej honor.

Karta Umiarkowanie: czas

Przyszedł czas na wypoczynek, regenerację. Nie ma kłótni miedzy ludźmi, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam ciążyć. Ostatni kamień spadł już z serca. Warto się poświęcić medytacji, przyjemnie spędzić czas. Relaks również jest wskazany. Pamiętajmy jednakże, iż Umiarkowanie to zachowanie równowagi. Więc nie przesadzajmy!

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.