Głupiec – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Głupiec – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Głupiec: Znaczenie i opis karty

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Zwiastuje rozpoczęcie życiowej podróży. Kończy się pewien etap w życiu, a zaczyna coś zupełnie nowego. Może chodzić o nowy związek, rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia bądź też zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dosyć naiwną bez doświadczenia życiowego. Jednakże cechuje ją pasja, ufne spoglądanie w przyszłość. Ma w sobie niezrównaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi trzeźwo ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z następstw, jakie może ponieść.

Karta dnia Głupiec

Wcielajmy w życie to, co podpowiada serce. Rozsądek potrafi zabrać całkowicie radość z życia. Dlatego powinno się poświęcać czas na przyjemności. Wędrowiec prosi, by otworzyć się na nowe i pokonać strach.

Tarot Głupiec spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia dojrzale, logicznie oraz rozsądnie. Może mieć duszę młodzieńca albo po prostu być młodym człowiekiem. Uwielbia rozrywkowy styl życia, zbyt dużo czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości oraz następstwach.

Karta Głupiec w miłości

Wędrowiec dodaje odrobinę otuchy. Wszystko można rozpoczynać od nowa. Nie ma ograniczonej liczby prób. Namawia do tego, by zapomnieć o cierpieniu i pomimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez zastanawiania się należy podjąć działanie. Nie analizować, ale działać! Może wskazywać na pierwsze współżycie seksualne. Jest to pomyślny czas na romans po to, aby mieć cudowne wspomnienia i nabrać jakiegoś doświadczenia w sferze uczuciowej.

Głupiec: tarot finanse

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej posady. Rozrzutność i brak kontroli nad finansami. Jest to okres nabierania nowych zdolności oraz zdobywania doświadczenia zawodowego.

Karta Głupiec: czas

Nadchodzą nowe zdarzenia. Zakończenie jakiegoś etapu oraz zapoczątkowanie czegoś nowego. Może to być związek, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Ponadto, wydarzenia te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, żeby zdobyć doświadczenie. Wędrowiec sugeruje, żeby nie podchodzić zbyt poważnie do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Głupiec: związek

Głupiec wielokrotnie ukazuje pragnienie zakończenia związku. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły trzeba zrobić to od razu. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w niewiadome. Karta nie przepowiada negatywnych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może sygnalizować pierwsze zbliżenia seksualne bądź też eksperymenty w sypialni.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *