Król monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król monet: Znaczenie i opis karty

Król monet nazywany jest także królem denarów. W tym czasie, człowieka cechuje głównie mądrość życiowa. Do osiągnięcia jej przyczyniło się przejście wielu sytuacji życiowych oraz wyciągnięcie wniosków. Skutkuje to zdolnością świetnego radzenia sobie z kłopotami. Ponadto, tak jak na króla (władcę) przystało, umie dostosować przestrzeń tak, aby czuł się w niej komfortowo, i mógł czerpać profity. Człowiek jest gotów na zmiany. Umie też stawić czoła światu oraz wprowadzić postanowienia w życie. Byłyby one nadmiernie ciężkie do zaakceptowania przez przeciętną jednostkę. Karta może wskazywać, iż obrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, zbliża się ogromnymi krokami.

Karta dnia Król monet

Król monet naucza wytrwałości. Jedynie, gdy nauczymy się czekać, możemy liczyć na niezwykłe efekty. Nie warto działać bez zastanowienia, ponieważ wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak satysfakcjonująca. Trzeba uwzględnić, jak wpływ czasu będzie się odbijał na rezultatach. Wskazany spokój ducha.

Karta Król monet: czas

Król monet mówi, że nadciągają miłe chwile. Jeżeli coś było dla nas priorytetową sprawą, to na pewno zakończy się sukcesem. Generalnie będziemy osiągać zyski na różnych płaszczyznach. Możemy poznać osobę, dzięki której polepszy się nasza pozycja życiowa.

Karta Król monet w miłości

Pojawi się osoba, która będzie pragnęła dla nas wiele zrobić. Pragnie urzeczywistniać wszystkie nasze marzenia. Jej celem jest spowodować, byśmy stali się usatysfakcjonowani ze swojego życia. Nierzadko jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w związek wymaga czasu. Jest to właściwa osoba na męża. Co interesujące karta sugeruje, że możemy napotkać tę osobą w momencie związanym ściśle z finansami.

Tarot Król monet spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się zamiłowaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i rozumowanie jest uporządkowane, racjonalne, sensowne. Wszystko stara się robić, jak najlepiej potrafi. Wielokrotnie pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król monet: tarot finanse

Pozytywny czas w sferze materialnej. Niejednokrotnie oznacza awans, ale także i rozmnożenie majątku. Może sygnalizować odnalezienie właściwej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) bądź podzieli się rozwiązaniem jak powiększyć przychody.

Król monet: związek

Król denarów wskazuje na stałość relacji, bezpieczeństwo i wytrzymałe fundamenty. Partner będzie próbował przede wszystkim zagwarantować bezpieczeństwo materialne. Miłość okazuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednakże kłopot z ustnym okazywaniem miłości. Nie powinno się jednak naciskać, gdyż miłość to nie tylko czułe słowa.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.