6 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 kielichów: Znaczenie i opis karty

6 kielichów nazywana jest również 6 pucharów. Oznacza melancholijny powrót do przeszłości. Wracanie myślami do dawnych pogodnych momentów. Tęsknimy za czasami, kiedy wszystko było tak doskonałe no i łatwe. Odbywało się to zazwyczaj w dzieciństwie, z tego powodu z chęcią teleportujemy nasz umysł do tego okresu życia. Głównie gdy rzeczywistość nas zawiodła. Karta prosi, by odkryć drobne przyjemności w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc albo niepozorna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasem wręcz sens. 6 pucharów może być również przestrogą, aby nie przeceniać obecnej sytuacji. Tylko zmierzyć się z nią w jej realnym wydaniu. Nie można żyć też przeszłością.

Karta 6 kielichów w miłości

Karta czasami pokazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym wypadku oznacza zjednoczenie dwóch bratnich dusz. Uwidacznia się chęć obopólnego dbania o sobie, otaczania się bliskością. Nierzadko wróży relację z kimś spotkanym sporo lat temu.

Karta 6 kielichów: czas

6 kielichów jest kartą wspomnień w związku z czym, trzeba tu doszukiwać się nadchodzących wydarzeń. Możemy znaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie lub też szukać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to czas bezpieczeństwa oraz stabilizacji – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

6 kielichów: związek

6 pucharów symbolizuje pełne spełnienie emocjonalne. Karta może mówić o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Naturalnie przynosi to za sobą konsekwencje tak dobre, jak i niedobre dla związku. Definiuje to także, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Wielokrotnie wskazuje na przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co wstrzymuje rozwijanie się związku.

6 kielichów: tarot finanse

6 pucharów wskazuje na rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się propozycja posady jako opiekun dziecka lub zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne również są możliwe. Czeka nas emocjonalne zadowolenie z pracy.

Tarot 6 kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się młodzieńczym wyglądem. Naturalnie dokumenty będą wskazywały na to, iż jest starsza. Posiada artystyczną duszę. Interesuje ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz bądź wolontariusz w domu dziecka.

Karta dnia 6 kielichów

Skończmy się zamartwiać! Przegońmy pesymistyczne uczucia i stańmy się, chociażby na chwilę beztroskim dzieckiem. Tak miło jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak zasadniczo powinno ono wyglądać. Warto okazać przywiązanie przyjaciołom i rodzinie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.