As monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As monet: Znaczenie i opis karty

As monet nazywany jest również Asem denarów. Pokazuje na to, iż człowiek powinien wcielać plan w życie. Istnieje niemała możliwość na sukces. Najczęściej jednak na efekty trzeba zaczekać. As denarów nierzadko obiecuje korzystną sytuację materialną w przyszłości. Czasami wprost bogactwo. Finanse otrzymają mocny fundament, a człowiek będzie czuł satysfakcję z życia. Karta symbolizuje, że nadciąga szansa stabilizacji materialnej. Objawi się to zapoczątkowaniem czegoś nowego. Może to być praca bądź też niespodziewany przypływ pieniędzy. Trzeba wykorzystać szansę i np. kupić szczęśliwy los na loterii.

Karta As monet w miłości

Karta wskazuje na to, że aktualnie będziemy mieć spore powodzenie u płci przeciwnej. Prawdopodobne jest dostawanie niespodziewanych podarków. Możemy również poznać szczególnego i ciekawego człowieka. Uczucia jednakże będą powoli kiełkować, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Tarot As monet spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie prowadzić zbiórki pieniędzy. Może to być wolontariusz. Nie jest ona chytra, wprost przeciwnie. Chętnie obdarowuje innych ludzi tym, co ma. Nie trzyma w sobie niechęci. Umie przestać czuć złość za wyrządzone jej krzywdy. Szybko zapomina oraz jest wyrozumiała. Dlatego właśnie As monet często ukazuje osoby duchowe np. księdza.

Karta dnia As monet

As denarów wyjaśnia, iż nie wolno zaprzepaścić szansy otrzymanej od losu! Najgorsze co można zrobić to pozwolić jej przeminąć. To wyjątkowo pomyślny czas na wystartowanie z czymś nowym, nieznanym. Jest spora możliwość na powodzenie, a wynik przewyższy nasze oczekiwania.

Karta As monet: czas

Niemało wydarzeń wpłynie na poprawę sytuacji finansowej. Czeka nas przynajmniej jedna z wymienionych okoliczności: darowizna, wygrana, nagroda, spadek w formie nieruchomości lub jej zakup. As monet niejednokrotnie pokazuje na nietypowe przyjęcia lub też bankiety.

As monet: tarot finanse

As monet wskazuje, że to dobry czas na otworzenie swojej firmy. Dla osób pracujących czeka nagroda w postaci premii bądź też awansu. Jeśli pragniemy zmienić pracę, to należy przeglądnąć ogłoszenia. Powinniśmy odnaleźć tam upragnione stanowisko oraz wypłatę, która będzie dla nas niezwykle kusząca.

As monet: związek

As monet może sugerować, że partner myśli nad zawarciem małżeństwa. To relacja, w której partnerzy umieją się poświęcić. Cechuje ją silna więź między nimi. Będziemy przeprowadzać konwersacje i snuć plany dotyczące przyszłości. Uda się dojść do porozumienia we wszystkich obszarach życia. As denarów to pozytywna karta dla związku.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *