Królowa mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa mieczy: Znaczenie i opis karty

Królowa mieczy pokazuje człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, ponieważ zadecydowała, aby trzymać innych na dystans. Został boleśnie skrzywdzony, a więc zachowuje roztropność. Obecnie zajmuje się obserwowaniem otoczenia i wyłapuje nawet najmniejszy objaw nieuczciwości. Ciężko zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na fałszywy uśmiech i zauważy interesowną życzliwość. Umie trafnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, aby nikt go przypadkiem nie zauważył. Tak strasznie obawia się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy charakteryzuje przenikliwość umysłu oraz sztywne trzymanie się zasad. Karta próbuje przekazać, iż podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się samodzielnie. Jedyne co można zrobić to przyglądać się rozwojowi wydarzeń oraz nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Tarot Królowa mieczy spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Dlatego też chętnie podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Królowa mieczy: tarot finanse

Jest to pozytywna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na impulsywność. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeżeli poszukiwaliśmy posady, to niebawem dowiemy się, iż proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem.

Karta dnia Królowa mieczy

Karta doradza, aby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest wskazana. Wprost odwrotnie – trzeba wyjść do ludzi i wytworzyć razem pozytywną energię. Mimo tego, iż nie mamy chęci na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas uwolni. Dzisiaj jest okazja do spotkania kobiety o wyjątkowej mądrości. To zdarzenie może mieć długotrwały wpływ na nasze życie.

Karta Królowa mieczy: czas

Nadchodzą osobliwe wydarzenia takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozwód, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u dentysty. Tak samo karta może sygnalizować podjęcie słusznej, chociaż radykalnej decyzji.

Karta Królowa mieczy w miłości

Królowa mieczy może mieć kilka przesłań. Po pierwsze należy przyglądać się sobie – czy aby na pewno nie zrobiliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa odstraszająco. Po drugie powinno się obserwować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Zrozumieć jej intencje oraz upewnić się co do jej zamiarów.

Królowa mieczy: związek

Trudne uczucia, chłód uczuciowy, tymczasowa rozłąka albo nawet rozwód/śmierć. Oziębłość i kłopoty seksualne. Zaloty jedynie w formie intelektualnej – rozmowy oraz gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *