3 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 monet: Znaczenie i opis karty

3 monet nazywana jest też 3 denarów. Ukazuje proces twórczy i pokazuje człowieka poświęcającego siebie całego w czasie wykonywania pracy. Karta podkreśla bezmiar mądrości, jaką człowiek ma w danej dziedzinie. Zdobyty został zgoła poziom specjalisty, geniusza, mistrza. Powinniśmy napawać się dumą z tego, że udało nam się dostać na sam szczyt. Pochwalić i docenić samych siebie. Niewątpliwie można zdobyć się na śmiałość i dzielić się umiejętnościami z mniej doświadczonymi ludźmi. 3 denarów sygnalizuje, iż przekazanie wiedzy odniesie dobry skutek w przyszłości. Współpraca skończy się niezaprzeczalnym sukcesem. 3 denarów może zwyczajnie symbolizować nadchodzące dokonania.

Karta dnia 3 monet

Należy przyglądnąć się otoczeniu, w którym żyjemy oraz zastanowić, w jaki sposób możemy pomóc. W tym okresie istotne jest odkrycie i zastosowanie swoich predyspozycji dla dobra innych. Zastanówmy się jaką cechą wywołujemy uznanie w innych ludziach oraz jak możemy ją wprowadzić do czyjegoś życia. Tak, aby współpraca zyskała jak najlepszy wynik.

Karta 3 monet: czas

Większość sytuacji będzie dążyła do tego, abyśmy odkryli nasze talenty oraz zastosowali je w szlachetnych celach. Czeka nas współdziałanie. Ludzie uznają nasze zdolności. Doświadczą objawienia i nareszcie nas zauważą. Możemy np. wziąć udział w konkursie i wyróżnić się na tle innych członków drużyny.

3 monet: tarot finanse

Praca będzie wymagała znacznego wysiłku. Być może będzie trzeba rozpocząć wszystko od początku np. otwarcie swojej działalności oraz rozwijanie jej inaczej. Dla pracowników może sygnalizować zmianę branży. Nadchodzi okres pełen stresu. Organizacja, planowanie, konkursy, szukanie innowacyjnych rozwiązań, konieczne kursy. Ogólnie mnóstwo obowiązków.

Tarot 3 monet spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie rzucała się w wir pracy. Nie ma chwili odpoczynku. 3 denarów symbolizuje, iż jest solidna, bezpośrednia i doskonale zwycięża problemy. Może sprawiać wrażenie osoby nie bardzo życzliwej.

Karta 3 monet w miłości

Pozytywna informacja dla singli, które przygotowane są na długotrwały, poważny związek. Trójka denarów może się objawić dbaniem o drugą osobę poprzez dostrzegalne gołym okiem działania. Dwie osoby będą w równym stopniu dbały o to, by na stałe zażegnać powody do konfliktów. Zaangażują się w związek i zrobią wszystko dla dobra relacji.

3 monet: związek

Nadszedł czas wznoszenia solidnych fundamentów w relacji. Możemy poczuć się niekochani przez niedosyt czułych, romantycznych słów. Aczkolwiek miłość objawi się w inny sposób, bardziej namacalny. Nie będą miały miejsca obietnice bez pokrycia. Będzie można zauważyć pracę nad związkiem w postaci wdrażania zmian widocznych gołym okiem. Partner może nam np. opłacić wizytę u fryzjera lub w ramach niespodzianki naprawić samochód (bez wcześniejszej prośby).

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.