3 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 buław: Znaczenie i opis karty

Karta 3 buław zwana inaczej 3 kijów lub 3 pałek oznacza oczekiwanie na skutki wprowadzonych modyfikacji w życie. Niestety nie jesteśmy w stanie zmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi dostrzec początkowe pozytywne rezultaty. Dopiero wtedy będzie mógł kontynuować działanie, podejmując następny krok. 3 kijów ma bardzo duże znaczenie w naszym życiu, gdyż potwierdza, że przeszłość pozostawiliśmy w tyle i nareszcie jest się w stanie skupić się na przyszłości. Zachęca nas, że dokonaliśmy właściwej decyzji, wybierając obecną drogę, tym samym zamykając na zawsze przeszłość. Od dnia dzisiejszego towarzyszyć będzie klarowny, trzeźwy umysł. Czarno na białym – będziemy widzieć świat taki jakim jest w rzeczywistości. Jakby oświeceni.

Karta 3 buław w miłości

Powinno się w końcu zapomnieć to, co nie zakończyło się dobrze i nareszcie otworzyć się na nowy związek. Przeczuwamy wewnętrznie, że jesteśmy gotowi zacząć nowy rozdział. Jest pewna osoba, której nie od wczoraj się podobamy. Zapewne podjęła już decyzję i wkrótce postara się wejść do naszego życia. 3 pałek oznacza zmiany w sferze miłosnej, co może sygnalizować nowy związek. Trzeba dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

Karta 3 buław: czas

Kroki spowodują oczekiwany rezultat. Pojawi się pragnienie zmian w różnych sferach. To dobrze, gdyż 3 buław ukazuje nie tylko sukcesy, ale również korzystne okoliczności w realizacji dążeń.

Tarot 3 buław spotkanie

Osoba, którą napotkamy na naszej drodze, będzie szczera oraz uczciwa. Może wypowiadać się bez długiego zastanawiania się z tego względu, iż mówi bezpośrednio to, co aktualnie przechodzi jej przez myśl.

Karta dnia 3 buław

3 pałek to optymistyczna karta. Pokazuje, że sami tworzymy bariery. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać ukryte talenty. Aktualnie jest idealny moment na to, aby zacząć działać, gdyż karta zdradza, iż zadanie przyniesie korzystny, oczekiwany rezultat.

3 buław: tarot finanse

Przyszedł okres pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Aczkolwiek odpowiednie oddanie zapewni także doskonałe efekty. Istnieje szansa na awans. Oczywiście jedynie wtedy kiedy bez zarzutu na niego zapracujemy! Aktualnie nie ma miejsca na marnowanie czasu w firmie.

3 buław: związek

Pogłębienie relacji. Całościowy rozwój związku. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów chce większego oddania, czułości. Jeżeli zaś układa się bardzo źle, to 3 buław pomaga pojąć, iż rozwód nie jest końcem świata. Zaakceptowanie faktu, iż wspólne życie czasami musi się zakończyć, będzie znacznie prostsze.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.