10 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 buław: Znaczenie i opis karty

10 buław nazywana jest również 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przygniata ogrom trosk, niedogodności, presji oraz udręki. Nieprzyjemne emocje oraz nieprzychylne koleje losu towarzyszą w trakcie realizacji zamierzonego zamysłu. Droga do sukcesu zaczyna| przeszkadzać. Może pojawić się odczucie przeciążenia, wymęczenia organizmu. Dostrzegamy, że tracimy wiarę oraz motywację do ukończenia zadania. Nieraz dociera do nas uczucie bezsensowności. 10 pałek radzi, by przyglądnąć się swoim zachowaniom oraz ocenić własne postępowanie. Może również chcieć zwrócić uwagę na to, iż wzięliśmy na siebie nadmiar obowiązków i nie jesteśmy w stanie podołać wymaganiom. 10 pałek pokazuje także na samotną bitwę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Tarot 10 buław spotkanie

Na naszej drodze spotkamy osobę wyróżniającą się niepohamowaną ambicją, zdeterminowaną w podążaniu do perfekcjonizmu. Bardzo prawdopodobne, iż będzie pracowała kierując ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

10 buław: tarot finanse

10 pałek wskazuje na to, że iż człowiek jest przeciążony pracą. Może znaczyć to dużą liczbę zadań do zrealizowania, niekończące się nadgodziny, wymagające projekty, niedługi czas na zrealizowanie obowiązku.

Karta 10 buław w miłości

Karta ostrzega przed nową relacją. Możliwe, że po jakimś okresie związek zacznie nam przeszkadzać? Niewykluczone także, że praca nad relacją będzie wymagała licznych, wymagających wyrzeczeń. Na sam koniec okaże się, że trud włożony w tworzenie szczęśliwego związku nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Znacznie możliwy rozpad związku, gdyż nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

10 buław: związek

10 buław wskazuje na kłopoty, które okażą się za bardzo ciężkie, aby z nimi wygrać. Człowiek jest przemęczony ich ciężarem, ale mimo wszystko nie wycofuje się z relacji, ponieważ pragnie zachować się uczciwie w stosunku do partnera. Konieczne jest wprowadzenie naturalnej atmosfery, żeby związek miał szansę przetrwać.

Karta dnia 10 buław

Należy wyznaczyć tylko jeden kurs działania. Dlaczego? Większa ilość zapewne będzie dla nas zbyt przygniatająca. 10 kijów pokazuje, iż może pojawić się brak wiary we własne siły. Kłopoty mogą wydawać się tak ogromne, iż nie damy rady ich pokonać.

Karta 10 buław: czas

Człowiek czuje, że nie ma motywacji, jest przeładowany. Czuje brak możliwości powzięcia akcji. Nadchodzi trudny etap. Karta radzi też, aby chwilkę odpocząć, zregenerować siły. Zbliżają się poważne problemy, które mogą być dla nas zbyt poważnym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka lub też słuchać utyskiwań drugiej osoby, bo zdarzyła się tragedia w jej życiu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.