5 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 kielichów: Znaczenie i opis karty

5 kielichów nazywana jest także 5 pucharów. Człowiek czuje się zraniony i nie umie pogodzić się z rzeczywistością. Jego przeświadczenia, to czego się spodziewał i mocno chciał, były tylko iluzją utopią. Przestał zauważać pozytywne strony sytuacji, a skupia się tylko na cierpieniu. Zastanawia się, analizuje, roztrząsa, uskarża się i odczuwa wewnętrzny ból. Wszystko postrzega negatywnie – w czarnych barwach. Przepełnił go pesymizm i zupełny brak nadziei na lepsze jutro. 5 pucharów stara się nam przekazać, że świat nie jest wyłącznie czarny. Musimy nauczyć się zauważać pozytywy chociażby w najtrudniejszym etapie życia. Nic nie jest czarno białe. Najczęściej rządzi szarość. Szary z kolei to mieszanka bieli (pozytywny wymiar) oraz czerni (negatywny wymiar).

Karta 5 kielichów w miłości

Karta próbuje pokazać, z jakiego powodu nasz przedmiot westchnień całkowicie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam klasy, urody czy też uroku. Prawdopodobnie żyje bez przerwy wspomnieniami o byłym partnerze. Nie potrafi zakończyć tego etapu.

Tarot 5 kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i sądzi, że nic dobrego ją już nie spotka. Sama odbiera sobie szansę na poprawienie sytuacji. Nieprzychylny umysł uniemożliwia stawianie kroków w stronę rozwoju. Przepadają jej perspektywy, sposobności oraz okazje na własne życzenie.

Karta 5 kielichów: czas

Dociekliwe analizowanie swego życia, roztrząsanie nieprzyjemnych wspomnień, brak rezultatu w przedsięwzięciu gdzie sporo poświęciliśmy, dominujące pesymistyczne (ciężkie) uczucia, trudności w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

Karta dnia 5 kielichów

Nie powinniśmy żyć przeszłością i skupiać się na przykrych chwilach. Najwidoczniej tak miało być i należy skupić się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odnaleźć co tak naprawdę jest źródłem szczęścia. Powracanie myślami do przeszłości, hamuje nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Z dniu dzisiejszym mogą wrócić tematy, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

5 kielichów: tarot finanse

Sytuacja w miejscu pracy stanie się niekomfortowa, co znajdzie odzwierciedlenie w naszych emocjach. Myślami będziemy powracać do omyłek popełnionych w miejscu pracy i na nowo przeżywać niemiłe wspomnienia. Zapewne poniesiemy straty finansowe, a interesy nie przyniosą pozytywnych, oczekiwanych rezultatów.

5 kielichów: związek

Karta może wskazywać, że powinniśmy zacząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 pucharów sygnalizuje także samotność, rozpacz, ból, gwałtowne odejście (śmierć bądź też momentalny koniec związku), rezygnowanie z siebie na rzecz związku.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.