Giermek mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek mieczy: Znaczenie i opis karty

Giermek mieczy nazywany jest także paź mieczy. Przedstawia człowieka o niespotykanej inteligencji. Przede wszystkim skupia się na obserwacji otoczenia, co oczywiście chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a przemyślenia zostawia wyłącznie dla siebie. Karta wskazuje na moc i bystrość umysłu. Paź mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się jednakże bez przyczyny – zachowanie pazie mieczy wynika z tego, iż został w przeszłości dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość giermka mieczy jest tarczą-ochroną przed ponownym zranieniem. Nie potrafi on zaufać innym. Co gorsza, wielokrotnie włada nim zazdrość. Otoczenie nie daje mu więc możliwości na to, aby odkrył swoje autentyczne oblicze.

Karta Giermek mieczy: czas

Możliwość otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas zatrzymać, kiedy chcemy wcielić pomysł w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Karta dnia Giermek mieczy

Powinno się obserwować środowisko, bo ktoś chce coś ukryć. Należy być czujnym i ostrożnym, gdyż odnosimy mylne wrażenie dotyczące obecnej sytuacji. Wnioski zatrzymajmy dla siebie i odkryjmy w końcu tę tajemnicę.

Giermek mieczy: związek

Paź mieczy może pokazywać, że jesteśmy w związku jedynie z przyzwyczajenia. Mogą pojawić się konflikty o drobnostki. Niestety jest duże prawdopodobieństwo tego, że zamienią się w poważne kłótnie. Obecnie góruje nieszczerość. Jest to czas, kiedy miłość, zamiast żarzyć się, wieje chłodem.

Karta Giermek mieczy w miłości

Dla singli nie jest to pozytywna wróżba. Może przepowiadać raptowne zakończenie znajomości przy jednoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii pazia mieczy obawia się tego, iż uczucia zawładną nią. Z tego powodu tak mocno boi się emocji (miłości). Bezustannie szuka minusów związku lub nie potrafi podjąć decyzji.

Tarot Giermek mieczy spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się młodością. Nie chodzi wyłącznie o prawdziwy wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i ma ogromne pokłady umiejętności organizacyjnych. Ponadto, wszystko analizuje, z tego powodu często pracuje w zawodach takich jak analityk bądź notariusz.

Giermek mieczy: tarot finanse

Nie jest to dobry okres w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od szefa za „niewinność” bądź też może dojść do konfliktu pomiędzy pracownikami. Kłótnie z partnerem biznesowym lub też szefem.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *