2 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 mieczy: Znaczenie i opis karty

2 mieczy przedstawia człowieka, który wpadł na interesujący pomysł i ma 2 możliwości drogi. Karta wielokrotnie mówi o tym, iż racjonalne podejście do nowej idei skutkuje jej kapitulacją. Zbyt długi okres poświęcony na wahania, przemyślenia, zastanawianie się także nie jest zalecany, ponieważ może skutkować utratą szansy na to, by koncepcję wcielić w życie. Sytuacja przybiera postać układanki, której fragmenty nie pasują do siebie, a my nie możemy dojść, dlaczego tak jest. Próbujemy ze wszystkich sił złożyć całość. Jednakże nadal dostrzegamy niezgodność. 2 mieczy ukazuje strach, wahanie, trudności emocjonalne. Dlatego zjawia się silna potrzeba przeanalizowania sytuacji tylko za pomocą logicznego umysłu niedotkniętego emocjami. Trudności mogą nas przerosnąć, dlatego karta uczula na to, żeby nie uciekać przed kłopotami.

Karta 2 mieczy w miłości

Przedmiot uczuć nie jest do nas pozytywnie nastawiony. Miotają nim obawy, a w głowie tworzą się ponure scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do bólu tej osoby tylko w jej głowie. Niestety udowodniając jej, że mamy dobre serce niczego nie wskóramy. Nie można zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Karta 2 mieczy: czas

2 mieczy to zdecydowanie ciężki etap. Dominują w nim przemyślenia i brak zdecydowania. Sytuacja będzie wymagała od nas podjęcia postanowień. W tym samym czasie dostępnych jest kilka opcji, co nie ułatwia rozwiązania kłopotu. Nie muszą być to sprawy wielkiej rangi, jednakże możemy w środku przeczuwać, iż robimy coś wbrew własnej woli bądź odczuwać sprzeczne emocje.

Tarot 2 mieczy spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie pełna wątpliwości. Zwykle ustawia się z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi oraz sprawia wrażenie osoby pozbawionej emocji. Nie uzewnętrznia się zbytnio, dlatego może być ciężko do niej dotrzeć.

Karta dnia 2 mieczy

Najlepiej kierować się obiektywizmem. Pokój wewnętrzny to coś, czego obecnie najbardziej potrzebujemy. W dniu dzisiejszym należy postawić na wypoczynek, gdyż uczucia, nieustępujące wątpliwości i ukryte lęki są złym sprzymierzeńcem w podejmowaniu postanowień albo analizowaniu.

2 mieczy: związek

Nadszedł okres na podjęcie niełatwych postanowień. Przynajmniej jedno z partnerów cechuje pasywność, rozterki i emocje przesiąknięte chłodem. Możemy nie czuć bliskości. Odnosić wrażenie, iż nic nie łączy nas z partnerem. Można zamieszkiwać razem a tak naprawdę żyć oddzielnie. Co wielokrotnie symbolizuje 2 mieczy.

2 mieczy: tarot finanse

2 mieczy wskazuje, że nie jest to pozytywny czas dla strefy zawodowej. Mogą zjawić się problemy ze znalezieniem posady. Dla ludzi mających własną firmę mogą zjawić się komplikacje, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych postanowień. Karta tak samo nierzadko pokazuje na bierność w sferze finansów.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.