4 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 monet: Znaczenie i opis karty

4 monet nazywana jest również 4 denarów. Obecnie człowiek gromadzi dobra materialne i potrafi je odpowiednio spożytkować. Niestety, ale wciąż nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Często przydarzały mu się akty skąpstwa. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Na dodatek, unika jak ognia inwestowania pieniędzy na rozwój albo swoje przyjemności. 4 denarów wielokrotnie odzwierciedla ogarniający lęk przed utraceniem dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wprost paraliżująca. Człowiek bezustannie przejmuje się, a co za tym idzie, w głowie pokazują się czarne scenariusze, które skutecznie skłaniają do rozpaczliwego trzymania się pieniędzy.

4 monet: związek

4 denarów nie stanowi dobrej wróżby. Sygnalizuje to, że relacja stoi w miejscu, monotonia jest na pierwszym miejscu. Możliwe jest to, że jeden z partnerów jest w relacji ze względu na zyski bądź jest mu szkoda zakończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem marzeń, lecz w sumie to przyzwyczaiłem się i jest komfortowo”. Partner jest bierny uczuciowo. Równie dobrze, może znaczyć, iż obawiamy się straty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy drugą osobę w klatce.

4 monet: tarot finanse

Może zjawić się kompetentny pracownik bądź inny aspekt, który wzbudzi w nas lęk przed utratą posady. Jednakże 4 denarów oznacza stabilizację w płaszczyźnie zawodowej, która może objawić się ofertą zmiany umowy na czas nieokreślony albo zmianę stanowiska na takie, które zapewnia stałą pracę.

Karta 4 monet w miłości

Zobojętnienie i brak działania. Obawa przed podjęciem inwencji. Trzeba pamiętać, iż osoba, która będzie chciała się z nami umówić, będzie raczej nastawiona na zyski. Z zimną krwią przeanalizuje czy opłaca się poświęcać czas na tę znajomość. W końcu może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

Tarot 4 monet spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce jest rzetelna, dąży do zrealizowania celów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, wręcz odwrotnie – jest wręcz chciwa. Potrafi zarządzać efektywnie czasem. Treści konwersacji przez nią poruszane mogą krążyć dookoła wszystkiego. Byleby nie odnosiły się do niej bezpośrednio.

Karta 4 monet: czas

4 monet najłatwiej opisać słowem – pasywność. Dlatego sytuacje, które będą się zjawiały, nie spowodują zmian, a raczej zatrzymają nas w obecnym miejscu. Nadciągające sytuacje mogą odsłonić ogarniający nas lęk przed zmianami. Uświadomią, czego w rzeczywistości się boimy.

Karta dnia 4 monet

4 denarów radzi, żeby człowiek przestał się bać. Pamiętał o tym, że jak coś odejdzie, to zjawi się kolejne. Liczba otrzymanych okazji jest nieograniczona. Raz utracona możliwość nie znaczy, iż już nigdy więcej nie nastąpi. Bądźmy szczęśliwi i cieszmy się życiem.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.