2 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 kielichów: Znaczenie i opis karty

2 kielichów nazywana jest również 2 pucharów. Symbolizuje początek znajomości. Drugą osobę powinniśmy traktować równorzędnie. Trzeba przeanalizować jak byśmy pragnęli, by z nami postępowano i wtedy wprowadzić to zamierzenie w życie. Z drugiej strony otrzymujemy ostrzeżenie – nie należy patrzeć na świat przez różowe okulary. Pamiętajmy, iż mamy do czynienia tylko z człowiekiem, a nie siłą wyższą. Dlatego nie możemy przypisać takich cech żadnemu człowiekowi. Każdy z nas ma jakąś ciemną, gorszą stronę (cechę). Pozytywną stroną 2 kielichów jest to, że pokazuje relacje przyjacielskie. Prawa obowiązujące strony są takie same. Ponadto, obydwie strony w takim samym zakresie chcą zgodności, zaangażowania, tolerancji i bezpośredniości.

Tarot 2 kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się nadopiekuńczością. Ceni sobie dobro drugiego człowieka. Jest godna zaufania, zrównoważona oraz komunikatywna. Może pracować w zawodzie, który wymaga pomocy drugiemu człowiekowi np. wolontariusz lub też pielęgniarka.

Karta 2 kielichów w miłości

2 kielichów pokazuje, że istnieje prawdopodobieństwo zawarcia uczuciowego, głębokiego związku. Kluczem do sukcesu jest tolerancja, spójność w formie kompromisów i nieskupianie się na wadach. To wszystko, co powinno się zrobić, żeby zmienić zafascynowanie (zauroczenie) w dojrzałą, satysfakcjonującą relację.

Karta dnia 2 kielichów

Karta prosi, żebyśmy nauczyli się czerpać zadowolenie z przychylności, jaką jest sprawiedliwe traktowanie przez obydwie strony. To dar, bo trudno natrafić na człowieka nie oceniającego, niewywyższającego się, opiekuńczego oraz tolerancyjnego. Większość ludzi chce górować nad innymi.

Karta 2 kielichów: czas

Zgoda w kontaktach z ludźmi. Jeżeli do dzisiaj czuliśmy niechęć albo nienawiść, to akurat teraz przyjdzie moment przebaczenia. Kłótnie pozostawimy daleko za sobą i odnajdziemy sposób na porozumienie z drugą osobą. Możliwe ustępstwa i znalezienie korzystnego rozwiązania, na które ochoczo zgodzą się obie strony.

2 kielichów: związek

Dużo sympatycznych momentów. Możemy spodziewać się zaręczyn/ślubu oraz innych romantycznych sytuacji. Poczujemy obustronne dopełnianie się oraz nabierzemy przekonania co do uczuć względem partnera. Nie pierwszy i nie ostatni raz partner nas czymś zachwyci.

2 kielichów: tarot finanse

Pomyślny okres w sferze materialnej. Czekają nas korzystne warunki umowy, zadowolenie z pracy, wsparcie w trudnych momentach przez współpracowników oraz udana współpraca. Co ciekawe 2 pucharów oznacza pracę we dwójkę, więc może zdarzyć się okazja do założenia firmy z partnerem bądź też zatrudnienie w tej samej firmie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *