7 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 buław: Znaczenie i opis karty

7 buław nazywana jest też 7 kijów lub też 7 pałek. Nadarzy się moment, który wymusi na nas opanowanie oraz nieustępliwość. Po ukończonym triumfie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Możliwe, że wrogowie postanowią działać wspólnie, wskutek czego szansa na pokonanie nas może być znacznie większa. Zadaniem człowieka, który jeszcze przed chwilą radował się z sukcesu, jest skupienie się, aby wskrzesić siłę witalną. Jest ona niezbędną, żeby wszytko rozegrało się dla niego pomyślnie. Można nawet odnieść wrażenie, iż los się na nas uwziął. 7 buław rekomenduje, aby człowiek rozważył, czy aby sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

7 buław: tarot finanse

7 pałek może objawiać się męczącą fizyczną pracą, ale i brakiem możliwości znalezienia pracy. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć problem z nawałem obowiązków, krytyką ze strony reszty pracowników bądź samego szefa. Niestety, ale dokładne wypełnianie zleceń przełożonych nie przełoży się na premię albo chociaż komplement. Wprost przeciwnie – można dostać napomnienie.

Karta 7 buław w miłości

Brak spokoju ducha i poczucie złości. 7 buław wielokrotnie sygnalizuje ludzi niepotrzebnie wpychających się w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może ukazać się też w postaci problemów w trakcie próby urzeczywistnienia zamiarów, częste konfrontacje.

Tarot 7 buław spotkanie

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie charakteryzowała się mocnym usposobieniem oraz pośpiesznym stylem życia. Przyjęła oraz przestrzega wielu ważnych dla niej zasad, a pewność siebie jest jej nieodłącznym elementem.

7 buław: związek

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma mocną potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie odczuwa bezpieczeństwa i chce odbudować tę kwestię. Konieczne okaże się uchwycenie i dobór narzędzi, dzięki którym związek przetrwa. Istnieje prawdopodobieństwo, iż osobom samotnym nie uda się wejść w relację. 7 pałek wskazuje na kłótnie, czyli przyczyną tego może być dobrze przemyślana intryga. Miała ona na celu zaszkodzenie nam i ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połowy. Wejście w relację może być wypełnione obciążeniami, lecz nie jest niemożliwe!

Karta dnia 7 buław

7 kijów sugeruje, żeby przemyśleć oraz skonfrontować się z własnymi poglądami. Należy pozostać w trybie czuwania, bo niektóre okoliczności mogą nam gdzieś umknąć. Niestety dwulicowi przyjaciele mogą wyjść na światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia manewry, mające na celu zaszkodzenie nam.

Karta 7 buław: czas

Niestety, lecz konieczne będzie psychiczne nastawienie się do trudnego czasu. Otoczenie zapewni nam znaczną dawkę dezaprobaty, naciskania. Przeszkody będzie trzeba zwalczyć samodzielnie, jednakże na końcu czekają na nas owoce podjętych działań.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.