7 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 kielichów: Znaczenie i opis karty

7 kielichów nazywana jest też 7 pucharów. Wskazuje na sytuację, w której człowiek ma wiele ścieżek do wyboru. Zazwyczaj jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się zagłębić w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Instynktownie wie, że każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Dlatego woli pogrążyć się w świecie marzeń. Każda ewentualność zdaje się tak pociągająca, że aż boi się wycofać się z nieodpowiedniej. Człowiek pragnąłby wybrać jak najlepiej. Zazwyczaj jednakże tak bardzo obawia się błędnego wyboru, iż rezygnuje z podjęcia go. Karta może opowiadać o tym, że człowiek preferuje pozostać w świecie marzeń z powodu tego, iż stworzył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to korzystne rozwiązanie, bo niewykorzystane okazje przepadną na zawsze. Razem z nimi możliwość na zmianę polepszenia życia.

Karta 7 kielichów w miłości

Dla osób samotnych 7 kielichów sygnalizuje, iż jesteśmy dla drugiej strony wyłącznie opcją jedną z wielu. My zaś wielokrotnie śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Należy wiedzieć, iż może to być tylko złudzenie. Tak naprawdę nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zdezorientowani. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

Karta 7 kielichów: czas

Sytuacje, które nadciągają, będą cechowały się naszym wahaniem. Pojawi się niemało możliwości wyboru oraz nieodzowność zmiany postanowień w sytuacjach, które były już precyzyjnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymuszą na nas wytrwałą postawę oraz kroczenie do celu.

Karta dnia 7 kielichów

Jeżeli czujemy, iż pragniemy przebywać w świecie fantazji, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednak, iż nie może to ciągnąć się zawsze. W odwrotnym przypadku zacznie nam się wydawać, iż wyobraźnia to faktycznie rzeczywistość. 7 kielichów mówi o zróżnicowaniu i to nas dziś spotka. Emocje, imprezy, rozrywka.

Tarot 7 kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się za dużą wrażliwością. Zwykle przebywa w świecie marzeń, dlatego ciężko jej realnie ocenić sytuację. Jej nastrój jest bardzo wielokrotnie zmienny, co naturalnie przekłada się na zachowanie. Niełatwo nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

7 kielichów: tarot finanse

Wahanie będzie rządzić. Na jakie stanowisko próbować się dostać? Jaką firmę wybrać? Kreatywność jest cechą 7 pucharów, dlatego warto tworzyć projekty, które wymagają prawidłowo pracującej wyobraźni. Możliwe, że uda to się przełożyć na zadowolenie szefa?

7 kielichów: związek

7 kielichów może mówić o tym, iż nastąpił czas, w którym będziemy odczuwać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do zmartwień. Jako ostrzeżenie karta mówi, że mamy problem z oceną rzeczywistości, więc nietrudno będzie nas zwieść. Trzeba podchodzić do sytuacji na chłodno.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.