8 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 mieczy: Znaczenie i opis karty

8 mieczy wskazuje człowieka, który jest więźniem własnych myśli, wyobrażeń lub też podejścia. Nieprzerwanie tkwi w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za nic nie chce wyjść z bezpiecznego miejsca. Jest to jednakże złudzenie. To, że coś jest znajome, nie znaczy, iż musimy się tego rozpaczliwie trzymać. Negatywne nastawienie do zmian i sprzeciw do spojrzenia na sytuacje z odmiennej perspektywy może mocno ograniczać. Jest to pewnego rodzaju pułapka, która daje złudzenie bezpieczeństwa. Karta prosi, by człowiek działał mimo tego, iż nie do końca odnajduje się w tej roli. Niech zderzy się z rzeczywistością i zmieni nastawienie do życia. Zwalczy strach i stare schematy. W odwrotnym przypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie transformacji.

Karta 8 mieczy w miłości

Dla osób samotnych 8 mieczy to nie pomyślna przepowiednia. Będziemy przepełnieni wręcz lekiem, wahaniami. Otwarcie się na relację będzie wymagało męstwa oraz zwalczenia wewnętrznych blokad oraz obaw. Jeżeli szukamy osoby, która będzie dla nas wsparciem w kłopotach, to karta jednoznacznie pokazuje, że musimy być samodzielni. Nie spotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych kłopotów.

8 mieczy: związek

8 mieczy mówi o byciu niewolnikiem w związku. Możliwe partner ogranicza naszą swobodę, a my nie przeciwstawiamy się jego postępowaniu. Tak samo można zostać więźniem swoich uczuć i zmuszać się do relacji ze względu na fascynację. Karta nierzadko pokazuje na brak niepowierzchownych rozmów lub ich całkowite skończenie oraz nawał czarnych scenariuszy w głowie. Możliwe blokady na płaszczyźnie seksualnej oraz emocjonalnej. Pełno wahań.

Tarot 8 mieczy spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się ograniczeniami. Będą wynikały one naturalnie ze sposobu myślenia. Niejednokrotnie w jej głowie pojawia się myśl „to się nie uda” z tego powodu w ogóle nie podejmuje próby i skazuje się na przegraną. Na dodatek jest wysoce zakompleksiona.

Karta dnia 8 mieczy

Zdecydowanie jest drogą do sukcesu. 8 mieczy naucza, że jeśli pragniemy odszukać rozwiązanie i pokonać kłopoty to bez niezłomności nic nie osiągniemy. Oczywiście cierpliwość jest równie potrzebną cechą. Obie te zalety muszą iść w parze.

8 mieczy: tarot finanse

8 mieczy pokazuje na negatywną pozycję. Niewielkie zarobki, nieumiejętne zarządzanie zespołem, ogólnie niepoprawna organizacja miejsca pracy, konflikty w miejscu pracy, wielokrotnie pojawiające się błędy.

Karta 8 mieczy: czas

Nadchodzą wydarzenia, w których będą towarzyszyły uczucia związane z ograniczeniami-bezradność, brak swobody, blokada. Może ujawnić się ograniczenie wolności w charakterze pobytu w więzieniu albo szpitalu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.