Królowa kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa kielichów: Znaczenie i opis karty

Królowa kielichów nazywana jest także królowa pucharów. Ukazuje człowieka, który pomimo niezwykłej emocjonalności, umie panować nad emocjami. Pojmuje je i zna źródło powstawania ich. Jest wyrozumiały oraz wrażliwy na nieszczęście innych. Sugeruje się przeczuciami oraz uczuciami, przez co może podejmować niekorzystne decyzje. Nie przeanalizuje dobrze za i przecie tylko wysłucha tego, co podpowiada mu serce. Wielokrotnie rozkoszuje się sztuką, jest obdarzony mocą uzdrawiającą. Królowa kielichów pragnie nam przekazać, że nadszedł czas, żeby emocje uzyskały priorytet. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy również, żeby w trosce o dobro innych nie zapominać o sobie.

Karta dnia Królowa kielichów

Dzisiaj czeka nas dzień nauki nad swoimi emocjami. Pojmiemy je oraz nauczymy się je kontrolować. Nie zabiegajmy o przychylność znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon lub też nas odwiedzi. Samotność też może być miła. Niezbędna jednak okaże się cierpliwość. Trzeba przyzwyczaić się do samodzielnych aktywności. Nie jest łatwo polubić samego siebie, gdy bez przerwy otaczała nas gromadka osób. Dopuśćmy głos duszy, wejrzyjmy w głąb siebie i spędźmy trochę czasu sami w ukryciu.

Tarot Królowa kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się młodym, urokliwym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych bądź niesienia im pomocy. Troszczy się o innych, nie jest nieszczera. Ma bogatą wyobraźnię, co może stosować w działaniach artystycznych. To świetne cechy przyszłej żony lub rodzicielki.

Królowa kielichów: tarot finanse

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim osiągniemy sukces. Królowa kielichów oznacza pomysłowość, co może być ułatwieniem w realizacji projektów. Przyjemna atmosfera i pracownicy podążający tą samą drogą to prawdopodobny scenariusz. Zatargi nie powinny pojawiać się w najbliższym okresie.

Karta Królowa kielichów: czas

W najbliższym czasie czeka nas morze uczuć. Wydarzenia będą wymagały zrezygnowania z czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w zajęcia mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy również poznać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Królowa kielichów: związek

Królowa kielichów wskazuje na okres, w którym sfera emocjonalna staje się tą priorytetową. Dla stałych związków znaczy to zbliżenie się do siebie oraz stworzenie zgoła nierozerwalnej więzi. Nie odczuwamy zagrożenia oraz czujemy się usatysfakcjonowani. Nie musimy bać się zdrady partnera. Silne uczucie do drugiej osoby wywołane głodem miłości to oznaka długich, płomiennych nocy.

Karta Królowa kielichów w miłości

Królowa pucharów umie zafascynować swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa zachęcająco, a brak wiary w siebie działa zniechęcająco oraz pachnie desperacją. Nierzadko niskie poczucie własnej wartości skutkuje chęcią zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co przeważnie przynosi przeciwny skutek.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.