4 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 mieczy: Znaczenie i opis karty

4 mieczy pokazuje nieodzowną regenerację. Nadszedł okres, w którym należy zaprzestać włączać się w rozwiązywanie kłopotów. Zupełne skoncentrowanie się na konkretnej sprawie jest zbytnio obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby wycofać się w cień, zrelaksować się oraz nabrać sił. Aktualnie intuicja/medytacja jest najbardziej pożądaną zdolnością. Dzięki czemu możemy doświadczyć świeżego nastawienia. Niejednokrotnie wprost olśnienia. 4 mieczy pokazuje też czas uleczenia. Jest to niezmiernie częsta przepowiednia. Dlatego też przychodzące zdarzenia będą wymagały odnalezienia i wprowadzenia sposobów na „wyleczenie”.

Karta 4 mieczy w miłości

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być wreszcie tajemnicą. Karta wróży moment na odkrywanie własnej tożsamości. Etap ten zawiera także zrozumienie własnych, najsilniejszych pragnień. Co da możliwość w przyszłości stworzenie dojrzałego związku. Dla singli nie przepowiada rozpoczęcia miłosnej relacji.

4 mieczy: tarot finanse

Zastój w sferze zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą pójść wszyscy pracownicy, za długie szukanie pracy, brak szans na awansowanie w miejscu pracy. Dla finansów oznacza stagnację. Inwestycje nie dadzą profitów, firma będzie pracowała na zmniejszonych obrotach, a pieniędzy może wprost nie wystarczyć na podstawowe potrzeby.

Karta 4 mieczy: czas

4 mieczy może symbolizować spędzanie czasu samemu. Izolację od świata i spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami wręcz bierność. Karta może również wskazywać na precyzyjne sytuacje, które pozbawiły nas reszty sił. Co tak naprawdę sprawiło, że jesteśmy wycieńczeni.

Tarot 4 mieczy spotkanie

4 mieczy wielokrotnie wskazuje na osoby, które będą przebywały w budynku wbrew własnej woli. Możliwe jest, że uległy wypadkowi albo stan ich zdrowia gwałtownie uległ pogorszeniu, stwarzając prawdziwe zagrożenie.

Karta dnia 4 mieczy

Karta ukazuje, że musimy zagospodarować czas w ten sposób, aby odnaleźć chwilę na wyciszenie oraz zregenerowanie się. Może zdarzyć się też tak, iż los samodzielnie zmusi nas do wypoczynku. Chociażby w postaci zwolnienia z pracy.

4 mieczy: związek

Nadciągnął moment na analizowanie oraz tymczasowy zastój. Partnerzy starają się przeprowadzić analizę czy i ile relacja im daje. Opracowywany jest plan działania odnoszący się do rozwiązania kłopotów w związku. Widzimy, co dokładnie należy w nim naprawić. Rozmowy z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę. Odczuwamy mocną chęć przebywania z daleka od partnera. Karta nie wskazuje aczkolwiek na rozstanie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.