5 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 monet: Znaczenie i opis karty

5 monet nazywana jest też 5 denarów. Los nie sprzyja. Ostatnie wydarzenia miały zły wydźwięk. Człowiek mógł otrzymać choćby zwolnienie z pracy. Jeżeli wiele lat pracował w jednej branży trudno mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, że znienacka dotknęliśmy dna i nie umiemy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam niepokój, strata wiary oraz trudne wybory. Człowiek jest przyparty do ściany, dlatego potrafi dokonać nawet radykalnych, destrukcyjnych posunięć i postanowień. Złe sytuacje nie muszą mieć długotrwałego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście ukochanej osoby. Sęk w tym, iż radzimy sobie z bólem. 5 monet może mieć odmienne podłoże. Czasami pokazuje człowieka, który dokona cudów, by tylko uratować najdroższe, najważniejsze osoby.

5 monet: tarot finanse

Piątka monet oznacza bardzo niepomyślny czas w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą stracić stałe posady. Bezrobotne z kolei jeszcze przez dłuższy czas nie dostaną telefonu z informacją o przyjęciu. Generalnie wszystkie próby ratowania sytuacji prędzej skończą się niepowodzeniem. Może okazać się, iż nie dorównujemy już kolegom z pracy, z tego powodu więzy mogą się nieco rozluźnić. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

Karta 5 monet w miłości

Nie należy poświęcać czasu na szukanie partnera. 5 monet pokazuje, że będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi serca odczuwa, iż nie jest wystarczająco dobry, by wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na użalanie się nad sobą w samotności niż martwić się jego negatywnym podejściem do życia.

Tarot 5 monet spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie dotykał okrutny los. Źle czuje się mentalnie, nie wytrzymuje nawału kłopotów. Zła passa może uwidocznić się na wiele sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby bądź też raptowna konieczność sięgnięcia po wszystkie oszczędności.

Karta 5 monet: czas

Piątka monet pokazuje, że zostaną poniesione szkody. Często symbolizuje wydatki. Leczenie zęba, utrata portfela, zepsuty samochód to dosyć możliwe wydarzenia dla 5 monet. Aczkolwiek nie należy się poddawać, bo nadciągnie pomoc od życzliwej osoby.

Karta dnia 5 monet

Piątka monet koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest uratowanie człowieka tonącego. Powinno się wyciągnąć dłoń do osoby, która jest w niełatwym etapie życia. Nie powinniśmy koncentrować się jedynie na jednostronnym działaniu. Kiedy przeczuwamy, iż nie damy rady stawić czoła kłopotom, musimy zapytać innych o poradę, przysługę albo zwykłe podanie informacji.

5 monet: związek

Kryzys w związku. Niektóre aspekty zostały zignorowane, a mają potężne znaczenie dla partnera. Dlatego nie czuje się bezpiecznie. Zlekceważony, nierozumiany. Silnie obawia się zrobić błąd, ponieważ nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy udanego związku, przez co może się on zakończyć.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *