7 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 mieczy: Znaczenie i opis karty

7 mieczy pokazuje na nietypowe rozwiązywanie spraw. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednak to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najłatwiejszą ścieżkę do celu, która po chwili okazuje się nie najlepszą decyzją. Spotyka wiele komplikacji, więc droga okazuje się bynajmniej nie tą najprostszą. 7 mieczy wielokrotnie prezentuje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek zrobił coś niedobrego, np. wykorzystał pewną osobę, przez co próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współdziałania, a wprost odwrotnie – analizuje gdzie wciąż może czerpać zyski oraz wdrożyć niecne praktyki. Recz jasna w tym wszystkim ma własny cel.

Tarot 7 mieczy spotkanie

Musimy zachować wyjątkową czujność. Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie miała dobrych intencji. Może nas wykorzystać lub oszukać. Możliwe, że będziemy jej do czegoś potrzebni i jedynie dlatego podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową przedsiębiorczość wykorzystuje do złych, egoistycznych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Karta 7 mieczy w miłości

Nie powinniśmy ufać osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy spotkać się z szeregiem postępowań godnych potępienia. Dopuszczenie się zdrady, nagminne kłamstwa albo co gorsze traktowanie nas interesownie przez pryzmat nieograniczonych zysków jest chlebem powszednim dla tej osoby. Lepiej się trzymać z daleka.

7 mieczy: tarot finanse

Brak stabilnego zatrudnienia bądź też wprost zmiana pracodawcy. Trzeba zachować czujność w strefie zarówno finansów, jak i zawodowej, gdyż 7 mieczy często wskazuje na podstępne sposoby działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie dostaniemy pieniędzy lub też zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

7 mieczy: związek

Bardzo możliwe, że relacja jest rezultatem pozytywnego rezultatu, jeśli chodzi o przemyślenia dotyczące czerpania zysków. Karta może symbolizować też, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Uwidaczniają się wątpliwości, a związek opanowała bierność.

Karta 7 mieczy: czas

Karta może wskazywać na zdarzenia, z których można zrobić własny pożytek. Niejednokrotnie też mogą być skrywane prawdziwe zamiary. Działania zaś Przeprowadzane jedynie pod publikę. Ponadto, sytuacje te mogą, choć nie muszą przyjąć oryginalną, niepospolitą postać.

Karta dnia 7 mieczy

7 mieczy uprasza, abyśmy wykazali się oryginalnością i nowatorstwem. Niestereotypowe rozwiązania mogą być tymi najlepszymi. Warto też działać tak, by nie rzucać się w oczy. Karta uczula także na samolubne pobudki – nie zapominajmy o szacunku, szczerości oraz respektowaniu praw innych. Jeżeli będziemy postępować niechlubnie, los zwróci się przeciw nam.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.