Król kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król kielichów: Znaczenie i opis karty

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Osiąga przyjemność, gdy może udzielić komuś porady. Nie cechuje go niepewność emocjonalna. Potrafi panować nad uczuciami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, iż rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie trafne. Osoba w energii króla kielichów pragnie chronić najbliższych i nierzadko pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sytuacji, żeby ukończyć ją z dobrym skutkiem. Nie mówi o tym, co zamierza zrobić, tylko bezzwłocznie bierze się do działania. Woli zmieniać słowa w działanie. Jej charakter nie powoduje problemów, z tego powodu rzadko popada w zatargi. Usuwa je na samym początku.

Tarot Król kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się dojrzałością i życiową mądrością. Umie wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Nierzadko jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Nierzadko podejmuje zatrudnienie na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Karta dnia Król kielichów

Czasem należy przeznaczyć moment na marzenia. Nienamacalne umiejętności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy innym pozytywną energię, nie zaczynajmy kłótni, nie krytykujmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a zapewne zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Karta Król kielichów: czas

Czekają nas chwile wprawiające nas w pozytywny nastrój. Będzie on miał długofalowy skutek. Ciężko będzie nas zasmucić lub rozzłościć. Zdarzy się coś niespodziewanego wywołującego wybuch euforii. Różnorodność uczuć sprawia, iż uzyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera barw.

Karta Król kielichów w miłości

Gdy spotkamy osobę w energii króla kielichów, możemy nazwać się wyjątkowymi szczęściarzami. Obdarzy nas prawdziwym uczuciem, czułością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Pragnie naszego szczęścia i dba o to, żeby nie spadł nam włos z głowy. Jednak należy dać mu trochę czasu, ponieważ płeć przeciwna ogromnie go onieśmiela!

Król kielichów: związek

Król pucharów to pomyślna karta. Wskazuje na to, że partnerzy darzą się takim samym uczuciem. Są nie wyłącznie kochankami, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki czemu nie mają przed sobą sekretów, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją i obdarzają się zaufaniem. Jest szansa na pozytywny wynik testu ciążowego albo propozycję zawarcia małżeństwa!

Król kielichów: tarot finanse

W miejscu pracy zagości pozytywna atmosfera. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się pomysłowością. Jeśli poszukujemy pracy, to może trafić się oferta, której nadrzędnym celem jest udzielenie pomocy. Możemy czuć wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspieraniu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, własna działalność, która sprawi, że ludzkie życie będzie łatwiejsze – wszystkie opcje są prawdopodobne.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *