As buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As buław: Znaczenie i opis karty

Karta As buław inaczej nazywaną jako As pałek lub As kijów symbolizuje nowość, działanie, potęgę, żywotność. Jest jedną z grupy kart należących do żywiołu ognia. Kiedy interesuje nas przyszłość, karta obiecuje początek czegoś nowego. Związek, zainteresowanie, a nawet praca – możliwości jest masa. Najistotniejszy przekaz Asa Buław to naciskanie na to, aby nie poddawać się lękowi. Jednakże chodzi nie tylko o tę ekscytację… W wypadku niepewności zachęca do podjęcia ryzykownych działań. Pomimo tego, iż z góry zakładamy klęskę. Istotne jest również to, żeby się nie zniechęcać — przecież wypełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się zupełnie nowe drogi, wrota możliwości się otwierają. Powinno się z nich korzystać. Jeśli kiedykolwiek dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o niskim prawdopodobieństwie niepowodzenia. To wskazany czas na to, aby się nie hamować!

Tarot As buław spotkanie

Tak samo jak w sferze miejsc pracy – ktoś spowoduje, iż nasze życie zmieni się na plus. Mogą to być nieduże przypadki np. propozycja spaceru z psiakiem czy też większe np. darmowa pomoc w otwarciu własnej działalności.

Karta As buław: czas

Nadarzyła się szansa, by przezwyciężyć niezmiernie trudną sytuację. Fortuna będzie nam służyć, a więc spory problem może zostać stłumiony, szybciej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to idealna passa!

Karta dnia As buław

Twórcza postawa, euforia i działanie. Mnóstwo pozytywnych, miłych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelakich wyzwań, gdyż mamy dosyć sił na podołanie im. Nowiusieńki projekt? – dzisiaj z pewnością wszystko pójdzie gładko. Nieodwzajemniona miłość z pewnością zwróci na nas uwagę, jeśli tylko o to się postaramy. Karta pałek temu służy!

As buław: związek

As buław zapewnia, że ktoś nowy pojawi się na naszej drodze. Znajomość niezmiernie szybko się rozwinie. Będzie to relacja płomienna, wyraźna. Pełna erotycznych, fizycznych emocji. Kierowana emocjami, a nie rozsądkiem. Dzieje się tu i obecnie. Bez możliwości rozpatrywania każdego spotkania. Symbolizuje obszerne prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jakkolwiek karty leżące blisko mają niebanalne znaczenie, jeżeli chodzi o rozwój tego gorącego, uzależniającego żaru. Dla trwającego związku oznacza to, aby odrodził się na nowo. Być może wkradła się sztampa bądź partner czuje się niekochany? Zadanie jest proste – spowodować, by namiętność rozkwitła od nowa.

Karta As buław w miłości

Analizując to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie korzystna. Jest oczarowana i chce poznać nas bliżej. To znakomity czas, żeby zacisnąć więzi. Czekają ekscytujące momenty!

As buław: tarot finanse

Otwarcie oryginalnych możliwości. Nowo poznany nieznajomy może przyczynić się do awansu, zmiany pracy (naturalnie na korzystniejszą ofertę). Być może dzięki niemu prowadzony projekt zostanie wcześniej ukończony oraz porządniej wykonany? Lub okaże się dalszą rodziną szefa korporacji, w jakiej pracujemy, oraz szepnie przychylne słówko na nasz temat?. Ogólnie jest to pozytywna karta, jaka ma okazję przyczynić się do poprawy sytuacji zawodowej.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.