5 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 mieczy: Znaczenie i opis karty

5 mieczy nierzadko pokazuje na to, iż człowiek nie zwraca uwagi na innych w przypadku wygranej. Nie liczy się dla niego to, co czuje druga osoba. Jego wygrana jest jego jedynym celem i bezwzględnie wykorzysta wszelakie sposoby, żeby wygrać. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się dobra, jakie może z niej czerpać. Jednak zupełnie nie musi tutaj chodzić o nas. Karta nierzadko ostrzega nas przed osobą, która zrani nas niebywale dotkliwie. Dopuści się wszelkich podłości, żeby wykonać swój egoistyczny plan. Oszustwa, intrygi, sztuczki, złośliwość to narzędzia, którymi posługuje się perfekcyjnie, niczym mistrz. Warto zaznaczyć, iż 5 mieczy niejednokrotnie nazywa się kartą porażką.

5 mieczy: związek

powinno się skończyć cierpienia i skończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się często kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Przynajmniej jedno z partnerów nie podejmie próby zawalczenia o związek. Być może miotają człowiekiem silne obawy, a co za tym idzie, po prostu się poddaje. Karta niejednokrotnie pokazuje wręcz na wypalenie się miłości.

Karta 5 mieczy: czas

Nadchodzą konfliktowe momenty. Nieetyczne postępki, obmawianie, manipulacja, fałszywe oskarżenia, obietnice bez pokrycia. Duże prawdopodobieństwo spotkania wilka w owczej skórze. Z pozoru może zdawać się wszystko w porządku, a intryga będzie wykonana dokładnie.

Karta 5 mieczy w miłości

Przedmiot naszych westchnień może wręcz wyśmiewać się z nas. To, iż jesteśmy oddani, sprawia mu chorą przyjemność. Co interesujące czuje się lepszy z tego powodu i sądzi, że może nas zdominować. Jest to toksyczne działanie. Karta wielokrotnie przedstawia walkę. Jednakże nie warto starać się o osobę o takim (nikczemnym) charakterze.

Karta dnia 5 mieczy

5 mieczy zaleca przezorność oraz czujność. Trzeba upewnić się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma wobec nas niecnych planów. Niezbędne będzie pokazanie innym, iż ustaliliśmy jasne zasady, których oni nie mogą łamać. Naturalność, zdecydowanie, komunikatywność to niedoceniane narzędzia, które są niezbędne, do wskazania w którym miejscu kończą się granice.

5 mieczy: tarot finanse

5 mieczy w sferze materialnej symbolizuje wszelkiego rodzaju przegraną oraz rozczarowanie. Utrata pracy, brak dochodów albo wręcz długi, brak szansy znalezienia posady, nieetyczne poczynania ze strony współpracowników np. ktoś może wymyślać szkodliwe plotki.

Tarot 5 mieczy spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie skupiona wyłącznie na sobie. Trudno z nią prowadzić rozmowę, bo lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do swojego zdania albo wręcz narzuca je. Jest też interesowna. We wszystkim musi mieć zysk i samolubny pożytek. Inni się nie liczą.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.