As mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As mieczy: Znaczenie i opis karty

As mieczy ukazuje zakończenie okresu zagubienia. Należy zatrzymać uczucia i skoncentrować się na logicznym myśleniu. Jest swego rodzaju rozwiązaniem na nurtujące pytania i kłopoty. Emocje są złym doradcą. Chłodna analiza sytuacji bez pomocy uczuć jest metodą na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Powinno się także nabrać więcej motywacji. As mieczy równie dobrze może próbować nam powiedzieć, iż niezbędne będzie pozostawienie świata wyobraźni za sobą. Rzeczywistość objawi nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być całkiem dotkliwym przeżyciem. Niejednokrotnie bowiem wyobrażenia nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać trzeba tylko fakty.

Tarot As mieczy spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się skłonnością do gadatliwości. Sporadycznie przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Niełatwo wejść jej w słowo i „zbić ją z tropu”. Rozmowy to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

As mieczy: związek

Karta nie pokazuje niczego dobrego. Próbuje pokazać nam, że wyobrażenia na temat partnera były zbędne i niezbędne będzie przejrzenie na oczy. Na chłodno zastanówmy się, kiedy ostatnio czuliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy pokazuje to, iż czas się rozejść. W odwrotnym wypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Za wiele w nim analizowania, chłodu emocjonalnego, interesowności.

Karta dnia As mieczy

Należy kierować się potęgą umysłu. Uczucia mogą przedstawiać mylne wnioski. Przygotujmy się wewnętrznie na początek czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Aktualnie warto wprowadzić w życie nowe idee oraz projekty.

As mieczy: tarot finanse

Nadejdą wydarzenia sprawdzające naszą wytrzymałość psychiczną. Pertraktacje, ocenianie, rozmowy, kompromisy to fragment zadań, które będzie należało wykonać i chronić siebie. Może będzie trzeba zmienić warunki pracy albo elokwentnie zderzyć się ze złośliwym współpracownikiem.

Karta As mieczy: czas

As mieczy przepowiada nowy okres w życiu. Warto powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być asertywnym i porzucić tchórzostwo. Narzędzia te są aktualnie niezbędne. Sytuacja zmusi nas do tego, żeby wykazać się mnogością umiejętności.

Karta As mieczy w miłości

Karta wskazuje na to, że może zjawić się charakterystyczny wielbiciel. Niestety as mieczy zwiastuje osamotnienie. Z tego powodu, nawet jeśli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Samotność da o sobie znać i zjawi się potrzeba spędzenia czasu z innymi lub odnowienia kontaktów. Drugim przesłaniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.