8 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 kielichów: Znaczenie i opis karty

8 kielichów nazywana jest również 8 pucharów. Człowiek przeznaczył czas, wysiłek i nieodzowne instrumenty, by zrealizować zamierzenie. Niestety pomimo tego, że zrobił dosłownie wszystko, nie przyniosło to satysfakcjonującego wyniku. Jego potrzeby są niezaspokojone. Dlatego musi przestać się skupiać na tym pomyśle, traktując go jako fragment przeszłości. Niezbędne okaże się ruszenie do przodu, ponieważ tylko w ten sposób zyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić wyłącznie o realizację planu. 8 pucharów może oznaczać związek lub pracę, które trzeba zakończyć i poszukać nowych możliwości. Pożegnanie z tym, co było znane na wylot. Możliwe, że coś wieloletniego. 8 pucharów czasem oznacza towarzyszący nam strach.

Karta 8 kielichów: czas

Czeka niemało oryginalnych wydarzeń. Prawdopodobne spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat bądź przeprowadzka. Decyzje, które wywierają niemały wpływ na życie bądź też spotkania rodzinne są wysoce możliwym scenariuszem.

8 kielichów: związek

Nie jest to optymistyczna przepowiednia. Nierzadko symbolizuje odejście jednego z partnerów, rozwód. Brak bliskości tak fizycznej, jak i uczuciowej. Pojawi się uczucie osamotnienia. Związek może przemienić się w relację na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

Tarot 8 kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się wielokrotną zmianą miejsca pobytu. Bezustannie jej mało, jednakże do końca sama nie jest przekonana, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być niełatwo ją zrozumieć.

Karta dnia 8 kielichów

Zakończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeżeli czujemy się zawiedzeni, nieszczęśliwi to wycofajmy się definitywnie lub na chwilę. Powinno się wsłuchać się w głos serca, żeby wybrać właściwą drogę. Tylko ono wie, co jest dla nas odpowiednie. Odważmy się zostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na nieznane.

8 kielichów: tarot finanse

8 kielichów jest oznaką rozczarowania/braku zadowolenia. Dokładnie te emocje będą towarzyszyć nam w najbliższym czasie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się chęć niezwłocznego odejścia z miejsca pracy oraz perfekcyjne podłoże do rozwinięcia się nieporozumień.

Karta 8 kielichów w miłości

Niepokój nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas szukanie wolności. Przypuszczalnie otaczały nas osoby, które miały na nas zły wpływ. Krzywdziły nas emocjonalnie. Dlatego pragniemy samotnie podążać za poszukiwaniem drogi życiowej. Utraciliśmy nadzieję na stworzenie nowego pełnego miłości związku lub stworzenie zdrowych, przyjacielskich relacji.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.