3 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 mieczy: Znaczenie i opis karty

3 mieczy najczęściej oznacza dotkliwe zderzenie z rzeczywistością. Obecna sytuacja ni jak ma się do naszych pragnień, nadziei. Odczuwamy niedosyt lub wprost rozczarowanie losem. Wszystko, co nas otacza działa bez naszej ingerencji. Jesteśmy zupełnie skazani na plany zaprojektowane przez los i jedyne co możemy uczynić to błagać go o wielkoduszność. Karta tak samo może znaczyć, iż nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Wysunęliśmy niewłaściwe wnioski, a wszechświat zdecydował ujawnić przed nami okrutną prawdę. Jest także inne przesłanie 3 mieczy-lęki, które towarzyszyły nam od dawna, okazały się trafne i wywołają klęskę w danej sprawie.

Karta 3 mieczy: czas

Nadchodzi dużo ciężkich sytuacji. 3 mieczy pokazuje na serie rozczarowań w postaci zakończenia relacji lub też przyjaźni, końca kluczowego czasu w życiu, straty posady. Możemy odczuwać, że życie nas przerasta, stało się zbyt męczące. Karta może oznaczać, że sytuacja zrobiła się na tyle znacząca, iż trzeba zreperować ją niemalże natychmiastowo.

3 mieczy: tarot finanse

Niekorzystny czas. Karta może objawić się zwolnieniem z pracy, brakiem możliwości znalezienia posady, degradacją. Wielokrotnie pokazuje na niepowodzenie również w sferze materialnej. Uzewnętrznić to się może na kilka sposobów-brak możliwości odsprzedania wartościowego przedmiotu bądź przegranie negocjacji w biznesie.

3 mieczy: związek

Jest do bardzo zła przepowiednia dla par. Karta wielokrotnie pokazuje moment, który stał się nie do zniesienia. Nie jest już możliwe naprawienie tej relacji. Być może pojawiła się zdrada albo kłamstwo. Z drugiej strony otwartość także może być powodem do bólu. Zakończenie tej miłości jest wielce prawdopodobnym efektem.

Karta 3 mieczy w miłości

Rozrywający, porażający ból w sercu jest tak silny, iż trudno jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest proste po traumatycznych przejściach takich jak zdrada lub też kłamstwo. 3 mieczy oznacza również niespełnione oczekiwania oraz zderzenie z rzeczywistością. Ktoś postąpił inaczej, aniżeli byśmy tego pragnęli.

Karta dnia 3 mieczy

3 mieczy mówi o sile wybaczenia. Trzeba nauczyć się tej zdolności, ponieważ wzburzenie, wściekłość i smutek wywiera na nas za silny wpływ. Nieustanne uczucie żalu nie służy do odbudowywania i tworzenia zdrowych relacji z innymi. Z tego powodu trzeba odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest idealny (my także), nie jest lekko. Jest to jednak klucz do zdrowia psychicznego oraz wolnego serca.

Tarot 3 mieczy spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie zatopiony w żalu. Przeżyje kilka wyjątkowo bolesnych sytuacji. Nie będzie to dla niej lekki czas. Stale będzie przeżywać sytuację. Pokaże się rozpacz, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne emocje mogą na nas oddziaływać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *