10 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 mieczy: Znaczenie i opis karty

10 mieczy pokazuje moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna porażka. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Fantazje dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednak karta mająca tylko negatywny wydźwięk. Pewna sprawa za bardzo obciążała nasze serce i wreszcie możemy się od tego uwolnić. Zostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Nadszedł czas, by odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką ścieżkę wybierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się przekonaniami, światopoglądem, ideami. Rozpocząć wszystko od zera.

Karta dnia 10 mieczy

10 mieczy podpowiada, by zapomnieć o przeszłości. Trzeba szukać metod, aby zażegnać ból. W tarocie 10 ukazuje koniec pewnego etapu i początek czegoś nowego. Karta może wskazywać też na absurdalną bitwę. Powinniśmy przyznać się do przegranej i przestać się miotać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

10 mieczy: związek

Bolesne chwile. Rozstanie z toksycznym partnerem, nagłe opuszczenie przez partnera, wypalenie się miłości lub przejrzenie na oczy, jakim związek był w rzeczywistości. Należy oczekiwać odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jakby partner zdecydował się bez oporów przekreślić relację i zapomnieć o uczuciu, które kiedyś łączyło.

Karta 10 mieczy: czas

Dużo przykrych momentów. Trudne uczucia takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przybiorą natężenie zbyt trudne do zniesienia. Spotkają nas raptowne nieszczęścia, a nadmiar emocji jest normalną konsekwencją.

Tarot 10 mieczy spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie działać lekkomyślnie. Rozsądek nie jest jej mocną stroną. Wprost przeciwnie niejednokrotnie postępuje bez zastanowienia, przez co spotykają ją liczne konsekwencje. Co więcej, niejednokrotnie podejmuje ryzyko.

10 mieczy: tarot finanse

Wreszcie przejrzymy na oczy sferę zawodową. Zauważymy, iż nasze postrzeganie rzeczywistości było błędne. Możemy stracić posadę, na której nam niesamowicie zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to trudny moment. W sferze materialnej nadchodzą liczne straty.

Karta 10 mieczy w miłości

10 mieczy nie jest pomyślną kartą w sferze emocji. Wielokrotnie symbolizuje koniec związku lub też niespodziewane zakończenie znajomości. Trzeba jednak pamiętać, że niemiłe momenty są również nowymi, cennymi doświadczeniami. Powinno się z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego spodziewamy się w związku oraz czego powinniśmy unikać, by był satysfakcjonujący. Dzięki cierpieniu odkrywamy oraz rozumiemy siebie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.