9 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 kielichów: Znaczenie i opis karty

9 kielichów nazywana jest też 9 pucharów. Człowieka otaczają ekstaza, szczęście, pasja, zadowolenie i ukontentowanie. Niczego mu nie brakuje. Zupełnie zaspokojony nie tylko pod kątem uczuć, ale również spraw materialnych docenia to, co ma i chce z tego błogosławieństwa korzystać. Zatraca się w radości, czerpie z życia pełnymi garściami. Naokoło widzi dobrobyt i trudno mu z niego zrezygnować. 9 kielichów może być jednakże przestrogą, że człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za mocno się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bez zastanowienia pieniądze bądź też pić za wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest korzystnym rozwiązaniem. Bardziej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Karta 9 kielichów w miłości

Ważna porada dla osób samotnych. Jest to odpowiedni moment na romans, a ciekawe osoby możemy spotkać tam, gdzie świętuje się osiągnięcia. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 pucharów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Co więcej, działa jak afrodyzjak.

9 kielichów: związek

Relacja jest dla nas zadowalająca. Możliwe, że nie jest to kompletna definicja szczęścia, ponieważ na karcie znajduje się 9 kielichów zamiast 10, lecz w dalszym ciągu zwiastuje szczęśliwy związek. Trudno odnaleźć powód do narzekania. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

Karta 9 kielichów: czas

Jest to czas stabilizacji. Udane relacje rodzinne, realizacja projektu ukończona sukcesem, satysfakcjonujące spędzanie wolnego czasu. O finanse też nie powinniśmy się martwić. Zakończy się coś, co miało dla nas niebagatelne znaczenie.

Karta dnia 9 kielichów

W dniu dzisiejszym warto poświęcić czas na rozrywkę. Zatracić się w chwili i nie martwić się codziennymi troskami. Należy jednakże spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skupmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy dziś ochotę i po prostu dajmy się ponieść!

Tarot 9 kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie przede wszystkim izolować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy zauważyć, iż interesuje się kwestiami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie ma ochotę o tym mówić – wystarczy, że zauważymy książki o tematyce religijnej. Może nosić ze sobą przedmioty świadczące o wyznawanej wierze.

9 kielichów: tarot finanse

Dobry okres dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, doskonała współpraca, miła atmosfera, pozytywne ukończenie najważniejszych obowiązków. Okoliczności będą działać na naszą korzyść. W sferze materialnej możemy liczyć na zostanie zwycięzcą w loterii.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.