Królowa buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa buław: Znaczenie i opis karty

Królowa buław nazywana jest także królową pałek lub też królową kijów. Jest symbolem panowania nad swoim życiem. Sprawujemy całkowitą kontrolę tak samo, jak królowa decyduje o wszystkim w realnym życiu. Odznaczając się wytrwałością i niezłomnością jesteśmy w stanie osiągnąć wszelaki zamysł. To od nas zależy czy będziemy podążać za potajemnymi fantazjami, czy też unicestwimy je już w samym zarodku. Jako rządzący autonomicznie pełnimy władzę, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa pałek wskazuje na to, by człowiek nauczył się oddania całego siebie w znaczącym projekcie. Był nieustępliwy i nie rezygnował w połowie walki. Doprowadzajmy temat do końca. Nie wolno gasić w sobie pragnienia osiągnięcia celu.

Królowa buław: związek

Dla związku królowa kijów oznacza włączenie temperamentu. Obecne będą rozpieszczanie, płomienny seks, opieka. Jest to właściwy czas, by zaplanować ciąże, gdyż sygnalizuje duże nakłady seksualności, szybkie zapłodnienie.

Królowa buław: tarot finanse

Istnieje okazja na to, by sytuacja finansowa stała się lepsza. Charyzma oraz właściwa argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Generalnie, jeżeli podjęliśmy kroki w celu poprawienia sytuacji zawodowej, to wszystko skończy się dobrze na przykład: ktoś pomoże znaleźć posadę, szef doceni nasze starania, projekt zakończy się sukcesem, wywalczymy podwyżkę.

Karta Królowa buław w miłości

Jest to dobry etap. Jest spora szansa na znalezienie właściwego człowieka. Gdy odczuwamy samotność, powinno się wyjść do ludzi. Potrzebujemy pocieszenia od drugiej osoby. Dzięki temu zwielokrotniamy także prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa pałek może oznaczać płomienny romans.

Karta Królowa buław: czas

Wydarzenia będą niosły za sobą korzyści. Aczkolwiek będzie w nich zawarta potrzeba niezależności oraz swobodnego działania. To będzie energiczny dzień. Możliwa wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, spontaniczne zakupy.

Karta dnia Królowa buław

W dniu dzisiejszym zyskamy przejrzystość umysłu. Warto działać, bo stało się dla nas oczywiste, czego tak naprawdę pragniemy. Królowa kijów chce, byśmy byli świadomi wewnętrznej potęgi, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi oraz pokażmy im ścieżkę jak znaleźć ich potencjał. Przede wszystkim jeżeli mają podcięte skrzydła. Aktualnie możemy stać się wzorem dla pewnego człowieka.

Tarot Królowa buław spotkanie

Na naszej ścieżce pojawi się osoba cechująca się odpowiedzialnością, mądrością oraz dojrzałością. Ludzie obdarzają ją zaufaniem. Preferuje grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki bystremu umysłowi prawdopodobnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.