Giermek kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek kielichów: Znaczenie i opis karty

Giermek kielichów nazywany jest również giermek pucharów. Obrazuje człowieka, który ma skłonność do wzruszeń. Co więcej, potrafi zauważyć oraz przeżywać uczucia. Z tego powodu giermek kielichów często oznacza początkowy etap związku – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przemyśleć sytuacji. Przyjmuje postać obserwatora. Nic więcej nie umie. Udaremnia to stworzenie dojrzałego, autentycznego związku. Jest to czas nauki dla giermka kielichów. Dlatego oczekiwać można od niego jedynie młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sugeruje przyjemne zdarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie bez przerwy wibrował od nadmiaru powiadomień.

Karta Giermek kielichów w miłości

Jeżeli zapytaliśmy karty o intencje osoby, którą niedawno poznaliśmy, giermek pucharów będzie sygnalizował niedojrzałość. Ta osoba momentalnie się zakochuje. W głowie stworzyła wizerunek perfekcyjnej drugiej połowy. Kiedy choć trochę odbiegamy od przerysowanego ideału, bez oporów pozostaniemy opuszczeni. Czasami może zwiastować to, iż niezobowiązujące spotkania zmienią się w relację!

Tarot Giermek kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się brakiem doświadczenia życiowego. Nierzadko zdaje się wrażliwa, uległa i niewinna. Łatwo ją dotknąć, ponieważ ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim lub dziecięcym i podejmować artystyczne działania.

Karta dnia Giermek kielichów

Giermek pucharów doradza, by otworzyć się na nowe zdarzenia. Pozostawić za sobą przeszłość, nie martwić się. To nierzadko czas na spotkanie nowych osób, randki. Powinno się jednakże nie podchodzić do tych spotkań poważnie. Bardziej potraktować je jako przyjemność bez żadnych obietnic. Nauczmy radować się chwilą.

Giermek kielichów: związek

W sferze miłosnej giermek kielichów zwiastuje kierowanie się sercem. Rozwiązanie ciężkich problemów miłosnych, a wręcz przekształcenie ich w coś pozytywnego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może zapowiadać pojawienie się nowego członka rodziny.

Giermek kielichów: tarot finanse

Nie powinniśmy się martwić. Giermek kielichów oznacza rozwój. Możemy uzyskać propozycję awansu bądź odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Prawdopodobne jest też otrzymanie korespondencji informującej o ukończeniu kursu lub pozytywnym wyniku egzaminu.

Karta Giermek kielichów: czas

Czas spędzony ze znajomymi albo umawianie się na randki, ogólnie rozwinięcie się związków międzyludzkich. Przyjemna atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą optymistyczne przesłanie, ujmujące życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych bądź też zdarzenia zapewniające nam głębokie emocje.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.