10 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 kielichów: Znaczenie i opis karty

10 kielichów nazywana jest również 10 pucharów. Pokazuje osiągnięcie 100% zadowolenia. Niejednokrotnie oznacza udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, iż wszystko zmierza na właściwe tory, choć mogłoby się wydawać inaczej. Jednak 10 pucharów może być też przestrogą. Jeżeli czujemy niechęć do osoby, o którą pytamy karty, oznacza to, że wróżba również nie będzie pomyślna. Może okazać się, iż nas oszuka lub zdradzi. Czasem symbolizuje tylko, iż postrzegamy tę osobę w jasnych kolorach. Nie potrafimy spostrzec jaka ta osoba jest w głębi duszy. Interpretacja 10 kielichów jest zależna od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart wróżba nie będzie napełniać nas optymizmem.

Tarot 10 kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi grają wielką rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać oraz rozpieszczać gości. Tak samo, jak uwielbia gości w domu w takim samym stopniu lubi być gościem. Ma skłonności do długich, niekończących się monologów.

Karta dnia 10 kielichów

Wszechświat obdarowuje nas tym, co najlepsze. Musimy wreszcie zauważyć, że nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wyśnić. Nie ma na co narzekać. Nie są konieczne żadne poprawki. Obecnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest idealne.

10 kielichów: tarot finanse

Dobry symbol dla finansów. Awanse lub inne nagrody, które przekładają się na profit finansowy. Dla prowadzących biznes sygnalizuje rozszerzenie perspektyw – wprowadzenie nowości albo działalność wielobranżową.

Karta 10 kielichów: czas

Czekają sytuacje o pozytywnym przebiegu, w których uczestniczy rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak napięć i kłótni pomiędzy członkami rodziny. Jeśli jednakże mamy długo złe relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub też łagodnego poprawienia się stosunków rodzinnych.

10 kielichów: związek

10 kielichów symbolizuje polepszenie się sfery emocjonalnej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, serdeczność, spełnienie, równość, partnerstwo, harmonia. Często przepowiada zawarcie małżeństwa bądź zamieszkanie razem. To właściwy czas, by zdecydować się na potomka!

Karta 10 kielichów w miłości

Dla singli może symbolizować romans lub też wejście w związek. W przypadku kiedy pytamy karty o określoną osobę i o jej emocje to karta przynosi pozytywne przesłanie. Pragnie, aby się ustatkować i założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na prawdziwym uczuciu, równości i harmonii. To od nas zależy jednak, jak sprawy się potoczą, ponieważ nic nie dzieje się samo. Związek wymaga wkładu pracy, aby był zadowalający!

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.