6 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 monet: Znaczenie i opis karty

6 monet nazywana jest również 6 denarów. W wypadku miłości karta chce, abyśmy przemyśleli, czy jedno z partnerów jest nastawione, by ofiarowywać oraz się dzielić. Drugie z kolei przede wszystkim jest biorcą. Nie jest zachowana równowaga. Szóstka denarów w ogólnym znaczeniu pokazuje prawdziwą istotę sprawiedliwości i próbę odpowiedniego przywrócenia równego podziału. Człowiek z ochotą dzieli się swoimi zasobami, gdyż zależy mu na tym, żeby życie było tak samo wspaniałomyślne dla wszystkich. Niby wybawca próbuje zwrócić to, o czym zapomniał los. Znajduje w tym pokój ducha. Szóstka denarów sugeruje, żebyśmy przeanalizowali, czy nie jesteśmy tylko biorcami. Czy bezinteresowna pomoc jest dla nas najważniejsza? Czy gra zasadniczą rolę w naszym życiu?

6 monet: tarot finanse

Pozytywne rezultaty widoczne dzięki szóstce denarów to anulowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie powodzenie w sferze finansów. Może symbolizować też wyróżnienie bądź stypendium. Jeśli aktualnie nie brakuje nam pieniędzy, to my powinniśmy przejawiać szczodrość wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

Karta dnia 6 monet

Skoncentrujmy się na jakości relacji z innymi. Czy ktoś nie eksploatuje nas, nie oferując nic w zamian? Czy czujemy, że jesteśmy traktowani z wzajemnością? Szóstka denarów przypomina o tym, że we wszechświecie powinien istnieć idealny balans dawanie/branie.

Karta 6 monet w miłości

Nowy przedmiot westchnień jest szczodry i ma dużo do zaofiarowania. Chce się nami zająć, jest przyjazna oraz służy pomocą. Jeśli po raz któryś związek nie udał się, to trzeba przemyśleć nasze zbyt wygórowane oczekiwania. Prawdopodobnie także byliśmy zbyt łapczywi, a za mało skorzy do poczynań na rzecz partnera.

Karta 6 monet: czas

Nadarzą się szanse do rozpoczęcia akcji charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji lub zbiórka jedzenia. Jeżeli żyjemy biednie, to możliwe, że ktoś okaże nam wsparcie materialne.

Tarot 6 monet spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie służyła nam pomocą. Może to zadziałać w odwrotną stronę, zatem my pomożemy jej. Forma może być różnorodna – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym albo niezbędna pożyczka do spłaty kredytu (może nawet przekazać pieniądze bez poinformowania).

6 monet: związek

Z jednej strony 6 monet sugeruje, że warto zastanowić się nad tym, czy jedno z partnerów nie musi prosić o uwagę, uczucie, gotówkę. Z drugiej jednakże najczęściej ukazuje pomyślne, sprawiedliwe funkcjonowanie relacji. Proporcja dawania/brania jest idealna. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym związku czymś normalnym.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.