7 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

7 monet: Znaczenie i opis karty

7 monet nazywana jest też 7 denarów. Przedstawia sytuację, w której człowiek skończył projekt. Przelał w nie całą swoją siłę i poświęcił czas. Nastał czas, w którym pozostało mu jedynie czekać na pojawienie się pierwszych efektów. Powinno się oddać sprawy w ręce wszechświata i pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Często towarzyszy temu uczucie bezradności. Karta aczkolwiek jednoznacznie pokazuje, że nic więcej nie można zrobić. Człowiek mentalnie nastawiony jest na uzyskiwanie korzyści ze swoich sukcesów. Jednakże 7 denarów nawołuje do tego, żeby przyglądnąć się rezultatom pracy i dokonać odpowiedniej oceny. Naturalnie tylko wtedy gdy odczuwamy, iż jest to niezbędne.

7 monet: związek

Uwidocznią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie wyniki wywołają dotychczasowe działania. Wypada zastanowić się, jak działa relacja oraz to jakie zdarzenia miały miejsce do tej pory. Co istotnego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według 7 denarów.

Tarot 7 monet spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się samodzielnością szczególnie w sferze zawodowej, werwą. Bez przerwy będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o dokonania. Całą energię poświęci na zrealizowanie wspaniałego planu. Na co dzień może stwarzać wrażenie osoby nieoznaczającej się z tłumu. Lubi organizację i jest mało pewna siebie.

7 monet: tarot finanse

W sferze zawodowej symbolizuje zatrzymanie się. Zrealizowanie zobowiązań może przeciągać się w czasie. Wysiłki nie są zauważalne przez szefa, dlatego premia nie jest dostępna. Praca działa na nas wyczerpująco. Co więcej, nie odczuwamy już zadowolenia z niej. Uczucie braku efektów, zatrzymania się. Dla osób niezatrudnionych może symbolizować to brak odpowiedzi bądź brak ciekawych ofert pracy.

Karta 7 monet: czas

Sytuacje, które nadejdą, będą prowadzić do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest pokazanie się efektów podjętych posunięć. Jeżeli czekamy na decyzję kredytową, to prędko nie nadejdzie. Przyjaciel może zwlekać z ważnym telefonem. Możemy odznaczać się dużą aktywnością, a nie osiągać rezultatów np. kilkugodzinne poszukiwanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została sprzedana minutę temu.

Karta dnia 7 monet

Należy uzbroić się w cierpliwość. 7 monet namawia do tego, aby cierpliwie usiąść i czekać na rezultaty. Zrealizowaliśmy już wiele pracy. Odważnie ukończyliśmy zadanie. Jedyne co może zaważyć na rezultat działań, jest czas i los. Wszystko pozostaje w rękach wszechświata.

Karta 7 monet w miłości

Siódemka monet mówi o tym, że będziemy oczekiwać na wykonanie pierwszego kroku. Niecierpliwość, lęk, niepewność będą nieustannie towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może w ogóle być zamknięta emocjonalnie na związek. Koncentruje się na karierze zawodowej. Drugą opcją jest to, że będzie robiła niezwykle małe kroki w kierunku randek, wysyłania znaków zainteresowania.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *