4 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 kielichów: Znaczenie i opis karty

4 kielichów nazywana jest też 4 pucharów. Człowieka złapała monotonia. Ma poczucie, że wszystko ma już za sobą, nic go nie zaskoczy. W skrócie-wszystko już przeżył. Mało tego nie jest zbytnio zadowolony ze swego życia, przez co nie widzi jego dobrych stron, prezentów od losu. Wszystko utraciło sens – spotkania ze znajomymi, podejmowanie się nowych przedsięwzięć lub też do tej pory satysfakcjonująca praca. Bezustannie myśli o tym, czego nie ma, a co mógłby mieć. Jest chciwy, chciałby posiadać więcej i w ogóle nie docenia tego, co dostał od losu. Tak silnie jest skupiony na deficytach, że nie potrafi dostrzec perspektyw, jakie niesie dla niego wszechświat.

Karta 4 kielichów: czas

Nadchodzą chwile, które spowodują skoncentrowanie się na sobie. Zastanawianie się nad sensem życia i osądzanie go, inne postrzeganie rzeczywistości i zmiana podjętych już postanowień, poczucie tęsknoty za czymś, co już przenigdy nie będzie elementem naszego życia, zmarnowane szanse.

Karta 4 kielichów w miłości

4 kielichów ukazuje wycofanie się. My albo osoba, która nas zainteresowała, odczuwa niechęć do stworzenia nowego związku lub żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta sygnalizuje też rozterki miłosne, rozczarowanie znajomością, niepewność co do uczuć, a nawet znużenie.

Tarot 4 kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się głównie brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swojej aktualnej sytuacji życiowej. Nie widzi sensu dalszej egzystencji. Zmęczona, rozgoryczona, znużona a czasem smutna.

Karta dnia 4 kielichów

4 kielichów ostrzega przed pasywnością spowodowaną przeszłością. Nie potrzeba nam wpędzania się w poczucie winy, znajdowania rozwiązań przeszłych już problemów oraz kierowaniu na siebie gniewu. Trzeba sobie wybaczyć oraz dać szansę na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Poza przeżytą przegraną są inne rzeczy, na których należy się skupić. Dzisiaj zapewne będzie królował negatywny nastrój.

4 kielichów: tarot finanse

W sferze zawodowej pojawi się brak motywacji do działania bądź wprost niechęć do samej pracy. Obowiązki zaczną nas irytować, nużyć bądź też wręcz odbierać ochotę do życia. Nie będziemy się rozwijać, a stać w miejscu.

4 kielichów: związek

To wysoce niekorzystna karta dla związku. 4 kielichów pokazuje na to, że związek zaczyna się pomału psuć, kieruje się ku końcowi. To okres rozczarowań, niechęci do drugiej osoby, złamanego serce, nieistniejącego zainteresowania partnerem, rutyny oraz nieistniejącego zaangażowania w związek (brak działania), niezadowolenia ze związku.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.