2 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 buław: Znaczenie i opis karty

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie pokazuje niepewnego człowieka. Wie on, że osiągalne są dwie drogi, przez co jest zbłąkany i waha się przed rozpoczęciem jakiejkolwiek idei. Pojawia się wiedza, iż przyszedł okres istotnych przemian. Możemy wręcz czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie ciężka, wręcz przygnębiająca. Wątpliwości jednakże są tak intensywne, że efektywnie uniemożliwiają mu wdrożenie tych modyfikacji. Karta pokazuje również lęk przed przykrymi skutkami po zrobieniu choćby drobnego ruchu. Z tego powodu osoba będąca w wibracji 2 buław woli, by wszystko zostało „po staremu”.

Tarot 2 buław spotkanie

Ktoś patrzy i myśli o nas. Zazwyczaj jest to osoba płci przeciwnej. Ważna dla nas, jednak nie jest w niedalekiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny albo przyjaciel mieszkający daleko.

Karta dnia 2 buław

Rozterki będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie należy jednakże dzisiaj podejmować żadnych decyzji. Niezależnie od wyboru będzie on prowadził do nieusatysfakcjonowania. W tym dniu karta radzi, aby wstrzymać się od jakichkolwiek postanowień. Najlepiej przełożyć to na inny dzień, kiedy to oddziałuje lepsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z przeplatających się zapytań.

Karta 2 buław: czas

Zastój oraz oczekiwania. Z ufnością oczekujemy na rozwój wydarzeń. Spodziewamy się zgoła cudu. Chcemy, żeby wszystko „działo się samo”. Karta przekonuje aczkolwiek, aby odbierać, być czujnym i przetwarzać wszystko, co dzieje się naokoło. Jest szansa, iż będzie to ważne w sprawie, o którą zapytujemy.

2 buław: związek

Brak wiary w to, iż aktualny partner to właściwy wybór. Nachodzące rozterki oraz wahania dotyczące relacji. Będziemy zastanawiać się, czy z całą pewnością jesteśmy szczęśliwi i bezpieczni z tym człowiekiem. Różnice w osobowości zaczną się zdawać wielkie i w zasadzie nie do ominięcia. Możliwe, że odsunął się i czujemy uczuciowy chłód? Jednym słowem – rozterki. Jest to nauka cierpliwości.

2 buław: tarot finanse

Mogą uwidocznić się problemy z pieniędzmi, aczkolwiek będą one miały krótkotrwały charakter. 2 kijów może pokazywać pomyślność, do której doszliśmy dzięki ogromnemu poświęceniu. Może być obecne poczucie zobojętniania do obecnej pracy.

Karta 2 buław w miłości

Prawdopodobnie osoba znajdująca się pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie znajomości. Co ciekawe można jednak zaobserwować zainteresowanie. Wszystko skończy się jednakże na wzajemnej obserwacji. Ciężko definitywnie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Pomimo tego, iż przykuliśmy jej uwagę, to nie podejmuje żadnych kroków. Być może ma obawy, jak relacja się rozwinie? Pasywność obecna jest po obu stronach. Karta może też oznaczać, że znajdziemy się pod złym wpływem tej osoby. Zalecana jest rozwaga.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.