Królowa monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Królowa monet: Znaczenie i opis karty

Królowa monet nazywana jest też królową denarów. Przyszedł czas, w którym człowiek może czerpać przyjemność z dóbr ekonomicznych. Doceniamy to, co mamy i pragniemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obydwie strony – wskazane jest również branie. Czujemy niepowstrzymaną radość z wymieniania się prezentami. Luksusowy styl życia oraz szykowne akcesoria wywołują w nim zachwyt. Ponadto, pragniemy się nimi otaczać i się dzielić. Chcemy zadbać również o urodę naszego ciała. Królowa denarów wskazuje, że jest to czas, kiedy pozytywne podejście nie powinno nas opuszczać.

Tarot Królowa monet spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się słabością do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. wykonywanie estetycznego makijażu bądź perfekcyjnie skomponowanym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może odzwierciedlać bogactwo. Próbuje zbudować rodzinną atmosferę, a ludzie za nią zgoła przepadają. Ochoczo udzieli pomocy i kieruje się logiką.

Karta Królowa monet: czas

Jest to bezpieczny czas. Wszystko zmierza ku harmonii. Zwłaszcza w sferze finansów. Inwestycje przyniosą spodziewane efekty, stabilizację materialną. Jest to okres sprzyjający realizacji zamierzeń, ponieważ wszystko powinno skończyć się pomyślnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Karta dnia Królowa monet

Królowa monet mówi, by dostrzec, jak dużo posiadamy oraz docenić to. Jeśli słabo wierzymy w swoje możliwości, to należy skupić się na własnych dokonaniach. Osiągnięcia sprzed paru lat pomogą nabrać nam motywacji. Pokażmy sobie i ludziom wokół jak wiele umiemy zdziałać!

Królowa monet: związek

Królowa denarów oznacza związek obfitujący w dojrzałość, opiekę, czułość. To szczególnie dobre cechy. Dzięki temu możemy odczuć, iż dokonaliśmy właściwego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to też umiejętność przyznania się do błędu, a więc próba rozwiązania konfliktu.

Królowa monet: tarot finanse

Szczęśliwy czas w sferze zawodowej. Znalezienie w sobie nowych talentów – zarządzanie zespołem, dlatego prawdopodobny awans na stanowisko kierownika, managera. To okres, w którym nie powinno brakować nam pieniędzy.

Karta Królowa monet w miłości

Królowa denarów mówi, aby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co ciekawe jako kobiety znamy swoją wartość. Pragniemy, żeby ta szczególna osoba czytelnie opisała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta ukazuje, że jesteśmy interesujące dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się możliwość poznania kobiety, która ma cechy królowej denarów – rodzinna, troskliwa, szykowna. To idealna matka/żona. Co interesujące może polepszyć stan finansów.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *